Jdi na obsah Jdi na menu
 


Červen

 29.6.2012

Srdečně děkuji všem, kdo nám v těchto náročných dnech pomohli a to jak krmivem, tak finančně. Milí dárci, velmi si Vaší přízně a darů pro kočičky vážím. Jsme na Vaší pomoci závislí. Bez podpory a pomoci bychom nemohli existovat. Nebylo by možné kočičkám pomáhat. Jen léky pro Lucinku stály měsíčně 1300 Kč. K tomu je třeba připočíst vyšetření, která se dělala. To je jen jedna kočička. Takových je hodně, kteří potřebují péči a léčbu. Jen díky Vám, dárcům, je toto možné. Za vše Vám patří moje velké srdečné poděkovaní za kočičky.

Přišly tři velké balíky krmení od slečny Vavruškové , což je ohromná pomoc. Za finanční pomoc, kterou jsme obdrželi, jsem splatila část dluhů, což je velice důležité.  

Maxíček má špatné zoubky. V pondělí půjdeme k panu doktorovi a poradíme se, co dál. Maxíček je starý kočičí dědeček a narkóza by pro něj zřejmě nebyla vhodná. Zouky by ale potřebovaly ošetřit. Uvidíme, co se pro něj dá dělat. Maxíček už většinu dne pospává a jeho chůze je pomalá. Zčíná na něm být vidět, že stárne. Milý kocoureček. Moc hodný, mírný a snášenlivý.

Lucinka se pěkně zotavuje. Užívá léky na podporu ledvin a kape se do očička a taky do nosánku, protože má poškozené  nosní přepážky, což vede j tomu, že občas vyfrkává. Bylo uděláno bakteriologické vyšetření v Sevaronu a to bylo negtativní. Původ frkání není bakteriální.

Jolanka se občas vydává na zahradu. Je tam ale jen chvilku a vrací se domů. Po chvíli jde ale opět. Snížeček je na zahradě od rána. Jen příjde něco zobnout a už zase běží.

Se soumrakem začíná velká honička kočiček po zahradě. Přes den polehávají a pospávají, ale večer ožijí a létají jako diví. Starší kočičky se této zábavy nezúčastňují, ale vše pozorují.

Tuláček s bílým kocourkem chodí celkem pravidelně na jídlo. Ríšovi se to moc nelíbí a oba kluky sleduje, což je znervózňuje.

 

24.6.2012

Po Olinkově smrti začínám pomali vnímat realitu. Situace je mimořádně špatná a musím vyvodit nějaké závěry. Zřejmě budu muset zrušit druhé depozitum. Naskakují tam stále dluhy za energie, na které zase v posledních měsících nebylo, protože se většina financí směřovala na veterinu a to jak pro Světluškové kočičky, tak venkovních kočiček. Poslední faktura byla bezmála na 16 tisíc.  Už máme odpojený proud, za což jsme dostali pokutu další dva tisíce, za plyn dlužíme také přes 5 tisíc.  Nemáme teplou vodu, nemůžeme prát a večer jsem s kočičkami po tmě.

Snad jedinou  možností je přestat používat a tedy i platit plyn. To je největší položka. Až bude chladno, bude muset být Madlenka v kuchyni společně s Miluškou a Ríšou a tam budu topit kamny na uhlí.  Kde bude ale Maxík s Minkou, nevím, protože oba přestali do kuchyně chodit. Minka se bojí Milušky a Miluška se zase bojí Madlenky a Maxík potřebuje svůj klid.

Moc ráda bych pomáhala kočičkám, bohužel je to vše o penězích. Člověk může snažit, dát do této práce maximum sil, času, vlastních prostředků, ale nestačí to. Prosím, kdo můžete pomoci jakoukoli částkou, pomozte nám tuto situaci překlenout. Dnes jsem z posledních peněz zaplatila krmení pro venkovní kočičky a jsme zcela bez prostředků. Navíc máme dluhy. Budeme velmi vděčni za jakoukoli pomoc, nebot v této situaci pro nás znamená doslova přežít. Prosím, podívejte se také do nabídky kočiček a pokud můžete, poskytněte nějaké domov.

p1070481.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

23.6.2012

Dnešní foto: http://svetluska12.rajce.idnes.cz/23.6.2012

22.6.2012

img_0562.jpg

 

 

 

 

 

 

 

img_0565.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

img_0568.jpg

 

 

 

 

 

 

 

img_0576.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

img_0592.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

img_0600.jpg

 

 

 

 

22.6.2012

Stále se v myšlenkách vracím k Olinkovi. Byl to vyjímečný kocourek.

 Děkuji všem, kdo jste nám v posledních dnech pomohli. Situace není snadná. Dost kočiček bylo nemocných a tak se náklady dost zvýšily. Je třeba platit veterinu, krmení, energie na druhém depozitu  a taky zajišťovat krmení pro venkovní. Léčba Olinka a Lucinky ještě není zaplacena. Bohužel se opět obracím s prosbou na hodné lidičky, aby pomohli jakoukoli částkou, nebo krmivem. Každá pomoc je pro nás v této chvíli moc důležitá. Věřím, že se situace ustálí a náklady se sníží. Nechci to ale zakřiknout. Předem srdečně děkuji všem, kdo nám mohou pomoct tuto situaci překlenout, aby bylo možné jít dál. Na druhém depozitu jsme stále bez proudu. Děkuji velmi paní Danielce Kabaštové za její finanční dar na úhradu dluhu za proud. Děkuji také paní Karolínce Májové za její stálou pomoc.

Děkuji paní Tychtlové za balík s vitamínovými pastami a dalšími dobrůtkami pro kočičky. Moc si pochutnali.

img_0596.jpg 

 

 

 

 

Děkuji také velmi paní Irence Vanišové za dobrůtky a krmivo pro kočičky. Moc nám to pomohlo. Každá konzervička je pro nás důležitá, protože znamená dvě naplněná bříška.

img_0594.jpg

 

 

 

 

 

Koťátka v péči studentky rostou. Jsou však stále v léčbě. Byla u nich prokázána chlamydie a také Cryptosporidium parvum. Všichni musí být přeléčeni antibiotiky, Kolostrem proti CP, užívat probiotické a vitamínové pasty a hlavně musí mít kvalitní stravu. Cryptosporidium oslabuje stěnu tenkého střeva a tak nedochází k řádnému využívání živin. proto se musí dodávat vitamíny. Děkuji všem, kdo koťátkům pomáháte a pomohli jste. Budeme vděčni i za další případnou pomoc, než se koťátka zcela vyléčí a odejdou do nových domovů. Už teď si lze koťátko zamluvit. Jsou to nádherní a milí ušáčci, vymazlení a něžní, hraví. dscn4853.jpg

 

 

 

 

 

 

 

dscn4900.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

dscn4902.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

dscn4903.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

dscn4906.jpg

 

 

 

 

 

 

 

img_0549-1--1-.jpg

 

 

 

 

 17.6.2012

2-cs-b0196db3a8113d131f831e19e4cd65df1.ip_90.177.38.140-1-.jpg

 

 

 

 

 

Už ho nic netrápí, chlapečka mého. Odešel dnes v klidu za svými kamarády, kteří tam na něj čekali. Seděl mi na klíně, v jeho očích byla prosba o pomoc a touha po klidu. Musela jsem sebrat síly a pomoct mu. Odešla kočičí dušička čistá a něžná, která mě milovala a já ji. Nikdy nezapomenu. Děkuji velmi našemu panu doktorovi, ktrerý ochotně přijel v neděli večer, aby Olinek mohl usnout klidně, beze strachu na mém klíně.

Jsem velmi vyčerpaná a zraněná. Moc to bolí, Olinek  mi bude moc chybět. Moc jsme se snažili, ale byl to bohužel nerovný boj a nemohli jsme vyhrát. Hodnoty byly příliš vysoké a selhání chronické. Jeho košíček je prázdný.

 

15.6.2012

Olinkovi dnes přišly injekce Erytropoetinu a dnes dostal první. Snad to pomůže. Také dostal přidané Kolostrum. Chlapeček většinu dne leží v kukani a spinká. Jíst nechce, trochu ho krmím. Je stále na infuzích, ve kterých má výživu. Olinek se stále mazlí a stále mi prokazuje svoji oddanost a lásku, přesto, že je slabý a unavený. Chtěla jsem ho vzít dnes na zahradu, ale nestihla jsem to. Infuze jsou časově velmi náročné. Také chození a pobývání na domečku stojí hodně času. Madlernka chce být venku. Kdbychměla někoho, kdo by ji na zahradě 1-2 hodiny pohlídal. Moc by mi to pomohlo.

Na kontrole byla včera Lucinka. Dostala ještě přidaná antibiotika a další mast do očička a kapky do nosu. Celkový stav i stav nemocného oka se hodně zlepšil. Lucinka přibrala za 12 dní 700g. Je moc hodná a chová se vzorně a velmi přátelsky. Zasloužila by si láskyplný domov.

img_0548.jpg

 

 

 

 

 

 

 

img_0549.jpg

 

 

 

 

 

 

Denisek začal konečně nabírat na váze. Konečně jsme snad na správné stopě a na správné léčbě.

Snížeček se Žofinkou měli 11.6. své první narozeniny. Přeju jim krásný douhý život a hodně zdraví.

img_0522.jpg

 

 

 

 

 

 

 

img_0527.jpg

 

 

 

 

 

Kocourek Trhač je po kastraci velmi hodný. Příjde večer na jídlo, nají se a spořádaně odejde.

img_0550.jpg

 

 

 

 Také dnes přišel na jídlo bílý kocourek. Tuláček se taky dostavil a napapal.

img_0558.jpg

 

 

 

 

 

13.6.2012

V poslední době mám velmi málo času a nestihám ani zapisovat na web.  

Olinek je znovu na infuzích, hodnoty ledvin opět hodně vystoupaly. Je to poslední pokus vše zvrátit. Naděje je velmi malá, ale ještě jednou zkusíme zabojovat. Olinek většinu dne prospí. Když dostává infuzi, lehne si na klín a mazlí se. To ale jen chvíli, ptom se unavi a zaleze do pelkíšku a zase spí. Je to moc moc smutné. Tak moc hodný kocourek, náš vztah je velmi úzký a pouto mezi námi silné. Nevím, kde bych našla sílu, abych ho vyprovodila  k poslední cestě za Duhový most.

Denisek začal mírně přibývat na váze, z čehož mám velkou radost. Zdá se, že léčba zabrala.Snad se chlapečkovi konečně uleví. Dostává kromě antibiotik Kolostrum, probiotika, vitamíny, minerály, prebiotika a má nasazenou enzymoterapii.

Snížeček byl včera na kastraci. Chlapeček byl zděšený, nevěděl kam jede, co se sním děje. Zákrok zvládl dobře, jen je ještě dnes ze všeho trochu vyplašený a ani se mu nechtělo moc ven. Je velmi citlivý, tak jako Jolanka.

Linduška dobrala ATB a zdá se být všechno dobré.

Aby nebylo málo problémů, odpojili nám pro nezplacenou dubnovou zálohu na domečku elektriku. Nemůžeme topit plynovým kotlem a je poměrně zima. Musela jsem Madlenku přestěhovat k Milušce a Ríšovi, kde jsou kamna, ve kterých topím uhlím. Madlence to nevadí, právě naopak. Velmi se baví tím, že zlobí Milušku. Miluška se jí bojí. Také jsem musela všechno přestavet a různě zabarikádovat, aby se Madlenka nemohla dostat ven. Přeci jen umí přelstít elektromagnetický průlez na čip a mohla by prolézt. Pokud by se jí to povedlo, musela jsem zabezpečit, aby se nedostala chodbou na dvorek. Naštěstí to takto funguje a má se oteplit, tak by mohla zpět do svých pokojů. Ríša tam s ní občas bývá a často se chtějí nacpat do jedné kukaně, kam se nevejdou. Dostali nový plátěný domeček, kde už se oba vejdou.

Lindička nám poslala pozdrav z nového domova.

jen-tak-001.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

jen-tak-010.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9.6.2012

Linduška byla na kontrole. Už je jí mnohem lépe. Nezvrací a začala jíst.

 

8.6. 2012

Linduška dostala antibitika a léky na uklidnění žaludku. Zítra jdeme na další injekci. Linduška po cestě náležitě řvala. To už mě u ní neudivuje.

Pan doktor vyšetřil také Olinkovi moč. Bohužel je řídká, ale zjistil velké množství bakterií a také krev, což vypovídá o zánětu dolních močových cest. Olinek dostal antibiotika. Po té jsem ho nakrmila stříkačkou a dala vypít Protexin Bio-Lapis.

Denisek dostal Azitromycin jako cílenou léčbu Cryptosporidia parvum. K tomu také Protexin Bio-Lapis. Doufám v úspěch léčby Deniskových potíží.

U koťátek a jejich maminek se prokázaly chlamydie. Všichni se musí přeléčit, takže vše začíná znovu. Je to náročné a  budou další výdaje za léky pro 6 zvířátek. Od paní Jany Tychtlové, pečující loni na veterině o Madlenku, když byla  Madlenka hospitalizovaná, došel velký pytel kvalitních kotěcích granulek. Srdečně děkujeme za velkou pomoc. Za jakoukoli pomoc pro koťátka a jejich maminy, jsem velmi vděční. Jen s pomocí hodných lidiček bodou moci být koťátka nadále léčena, krmena. Všem děkuji za pomoc.

dscn4613.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

dscn4601.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

dscn4610.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

dscn4587.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

dscn4589.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

8.6.2012

Olinek stále víc chřadne. Už začínám mít obavy, zda výsledky krve byly v laboratoři správně vyhodnocené. Hledám důvody, které by mohly vést k takovému zhoršení. Odpoledne půjdeme na kontrolu. Myslím, že je zle a myslím, že se s tím musím smířit a přijmout to, přesto, že je to velmi těžké, zvláště po té, co jsme se mysleli, že jsme tento boj vyhráli.

Linduška zvracela bílé sliny a nejí. Půjde také na vyšetření.

p1050720.jpg

 

 

 

 

Snížeček je hodně venku na zahradě. Moc se mu venku líbí. V úterý ho čeká kastrace, tak mu držte palce.

img_0260.jpg

 

 

 

 

 

Mikeška pomali nabírá na váze. Vtrhání zubů loni pro ni opravdu znamenalo druhé narození. Mikeška chodí ven, hraje si a je spokojená.

p1020607.jpg

 

 

 

 

 

 

Zjistila se příčina Deniskova hubnutí a anemie. Bylo prokázáno Cryptosporidium parvum. To způsobuje, že střevo nedokáže náležitě vstřebávat živiny. V pokročilém stavu vede až k poškození jater. Děkujeme srdečně paní Kellnerové vedoucí laboratoře Sevaron, za více než vstřícný a velmi ochotný přístup k vyšetření našich kočiček. Velmi nám pomáhá a vážíme si její pomoci. Denisek bude užívat Azitromycin a Kolostrum.

Hledáme však nositele tohoto prvoka. Mám podezření na Mikinka, který přišel z podmínek, kde se chovají hospodářská zvířata. Čeká nás náročné období, kdy se budou muset kočičky po jedné zavírat a čekat na bobek, aby se dal vyšetřit. Určitě alespoň u těch hubenějších. 

7.6.2012

Jsem s Madlenkou venku. Leží pod lavičkou a užívá si pobytu venku. Starý Maxiček spí vedle mě na lavičce. Ríša na klíně a Miluška leží na zádech v trávě.

6.6.2012

Lucinka se musela včera přestěhovat, aby měla teplo, když se venku ochladilo. Výsledky krve: velmi hodně zvýšené bílé krvinky a mírně zvýšené hodnoty ledvin. dostala přidaný Renavast a Fortecor.

Lucinka se zřejmě nebude moci vrátit zpět a žít jako venkovní kočička. Potřebuje pro svůj handicap domov, kde by mohla být v teple a kde by o ni pečovali.

Naléhavě proto hledám hodné páničky, kteří by se ujali této postižené kočičky. Zda se její očičko vyléčí, nebo zůstane slpé, ukáže teprve čas. Po úplném vyléčení by mohla odejít do nového domova.

Lucinka je kočička naprosto bezproblémová, velmi klidná a přizpůsobivá. V dočasném depozitu se chová naprosto vzorně, moc ráda se mazlí.Zvykla by si velice rychle. Prosím, pomozte Lucince najít milující páníčky. Lucinka by si je opravdu zasloužila..  

 

 

5.6.2012

Lucinka byla vyšetřená a byla odebrána krev na krevní obraz a biochemii. Udělal se i test na FeLV a FIV s negativním výsledkem.Výtěr z nosánku se posílá do Sevaronu. Lucinka na tom není celkově moc dobře. Je oslabená a vyhublá. Váží jen 2,5 kg. V oku má velký rohovkový vřed. Očiččko se několikrát denně maže a kape. Dostala také celkově antibiotika. Z nosánku teče hnis. Krom těchto základních léků by Lucinka potřebovala vitamínovou pastu, výživnou energetickou pastu, RC rekonvalescenční kaši a prostředky na zvýšení imunity, nejlépe sérii Zylexisů.

Pokud můžete, prosím, Lucinčinu léčbu jakkoli podpořit, velmi by nám to pomohlo a mohly by se zakoupit léky na zvýšení imunity a celkové posílení organizmu.

Lucinka je velmi milá a hodná kočička, která má ráda lidi. I přesto, že jí není dobře, mazlí se a je vděčná. V cizím prostředí v dočasném depozitu se chová naprosto klidně. Je to takové opuštěné nemocné zlatíčko. Pomoc pro Lucinku lze zaslat na náš účet č. 234403726/0300. Lucinka by uvítala i konzervičky, granulky a kapsičky. Srdečně všem děkujeme za případnou pomoc.

 

 

dsc06403.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

5.6.2012

Denisek byl včera na kontrole. Odebrala se krev, ale tentoktát ji pan doktor posílá do Plzně do laboratoře na nějaká speciální vyšetření. Také jsem ukořistila včera večer bobek, spíš tedy stále průjem a posílám do Sevaronu na vyšetření. Denisekovi byla vysazena ATB a nasazeny kortikoidy. Dostal i speciální dietu na žaludek, střeva a protialergickou. Pokračujeme v B12.

OLINKOVI KLESLY FANTASTICKY HODNOTY. Jsou téměř na normálu. Z 1290 crea klesl na 150. Urea z 97 na 15. Když mi to pan doktor říkal, nemohla jsem ani uvěřit a po celém těle mi šel mráz. Jen aby to vydrželo, protože Olinek zlobí. Celý den je venku na zahradě a nenechá se tam chytit. Možná má pořád obavy, že dostane další léky, pasty, prášky a infuze. Teď musí hodně pít a držet dietu. Léčba bude pokračovat bez infuzí.  

3.6.2012

Dnes přijela venkovní kočička Lucinka. Paní, která krmí venkovní kočičky volala, že Lucinka má krvavé očičko a je celkově pohublá. Zítra s ní jdu k panu doktorovi. Udělala jsem jí pelíšek v garáži na domečku. Nikde už není místo. Paní svým způsobem taky patří do Světlušky. Těmto kočičkám se snažím zajišťovat krmení a v případě potřeby veterinární péči. Všechny už jsou kastrované. Snad to nebude nic vážného a nebude potřeba očičko vyoperovat. Držte jí palce.

2.6.2012

Velmi děkuji paní Jitce za ušití oblečku s nepromokavým bříškem pro Madlenku, aby si při lezení venku neodírala bříško a nožky. Madlenka bude moc ráda a já taky.

285639_311744325581359_1534168967_n-1-.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2.6.2012

Pokračujeme stále v infuzích. Olinek jí strašně malinko. V pondělí jdeme na kontrolní odběr krve.

Také  Denisek půjde zítra na kontrolní odběr. Krev se bude posílat do laboratoře do Plzně, kde budou vyhodnoceny ještě podrobnější ukazatele. Denisek zase zhubnul.  

Černobílá kočička na místě, kde se objevuje, nebyla. Pršelo, tak zřejmě proto. Dnes se opět pokusím o odchyt.

Dvě koťátka z kočičí rodinky, které se snažíme pomoct, aby se mohli všichni léčit, jsou už v pořádku. Dvě zbývající musí nadále pokračovat v léčbě, která bude trvat ještě několik týdnů. Moc děkuji všem, kdo koťátkům přispěli. Jen tak se mohou léčit a mohlo být zakoupeno krmivo a stelivo. Děkuji všem, co pomohli a prosím, pomáhejte jim dál, než budou moci odejít do nových domovů. 

Očenka nemocného chlapečka a holčičky.

kocourek-lepsi-ocicko.jpg 

 

 

 

 

 

 

kocicka-zhorsena4402.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Děkujeme paní Janě Zemanové za krmivo pro koťátka. Velmi nám to pomohlo, neboť zásoby pomali docházely.

dscn4531.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Druhé koťátko z leva je nejdrobnější kočička. Je mnohem menší než ostatní. také její očka se dále léčí. Musíme jí koupit léky na zvýšení imunity, at holčička posílí.  Je to nejmazlivější kotěcí drobeček.

dscn4540.jpg

 

Lucinka byla včera také vyšetřená u pana doktora. Udělal se odběr krve na krevní obraz a biochemii. Také se udělal test na FeLV a FIV. Naštěstí je negativní. Zítra budeme vědět výsledky z laboratoře. Výtěr z nosánku posílám do Sevaronu. Lucinka natom není dobře. V oku má na rohovce velký vřed. Dostala mast, kapky, celková antibiotika. Léčba je docela náročná a to i finančně. Celkově není Lucinka v dobrém sta...vu. Je vyhublá. Také z nosánku jí teče hustý hnis, ale to je stav chronický po přechozeném Herpesu někdy v minulosti. Potřebovala by výživnou pastu a rekonvalescenční kaši, něco na zvýšení imunity,nejlépe sérii Zylexisů. Pokud můžete Lucinčinu léčbu jakkoli podpořit, byla bych Vám moc vděčná. Lucinka je velmi miloučká kočička. Všechno si nechá, v neznámém prostředí se chová naprosto klidně, je to zlatíčko.
Č.našeho účtu: 234403726/0300 variabilní symbol 333.Děkujeme všem.

 

·         Lucinka byla vyšetřená u pana doktora. Udělal se odběr krve na krevní obraz a biochemii. Také se udělal test na FeLV a FIV. Naštěstí je negativní. Zítra budeme vědět výsledky z laboratoře. Výtěr z nosánku posílám do Sevaronu. Lucinka natom není dobře. V oku má na rohovce velký vřed. Dostala mast, kapky, celková antibiotika. Léčba je docela náročná a to i finančně. Celkově není Lucinka v dobrém sta...vu. Je vyhublá. Také z nosánku jí teče hustý hnis. Potřebovala by výživnou pastu a rekonvalescenční kaši, něco na zvýšení imunity, nejlépe sérii Zylexisů, energetickou pastu.  Pokud můžete Lucinčinu léčbu jakkoli podpořit, byla bych Vám moc vděčná.lucinka je velmi miloučká kočička. Všechno si nechá, v neznámém prostředí se chová naprosto klidně, je to zlatíčko.
Č.našeho účtu: 234403726/0300 variabilní symbol 333.Děkujeme všem.

 

 

Lucinka byla vyšetřená a byla odebrána krev na krevní obraz a biochemii.  Udělal se i test na FeLV a FIV s negativním výsledkem. Výtěr z nosánku se posílá do Sevaronu. Lucinka na tom celkově není dobře. Je celkově oslabená, vyhublá. Má jen 2,5 kg.  V oku má velký rohovkový vřed. Očičko se několikrát denně kape a maže. Dostala také celková antibiotika.  Z nosánku teče hnis. Krom těchto léků by potřebovala výživnou pastu, vitamínovou pastu, RC rekonvalescenční kaši a nějaké prostředky na zvýšení imunity, nejlépe sérii Zylexisů.

Pokud můžete, prosím, Lucinčinu léčbu jakkoli podpořit, velmi by nám to pomohlo a zakoupili bychom léky nazvýšení imunity a celkové posélení organizmu.  Lucinka je velmi milá a hodná kočička, která má ráda lidi. I přesto, že jí není dobře, s každým se mazlí a je vděčná. V cizím prostředí se chová naprosto klidně, je to takové opuštěné zlatíčko. Pomoc pro Lucinku je možné zaslat na náš účet č. 234403726/0300, var. symbol 333. Lucinka by uvítala i konzervičky, nebo granulky. Srdečně všem děkujeme.

 

 

Lucinka byla vyšetřená a byla odebrána krev na krevní obraz a biochemii.  Udělal se i test na FeLV a FIV s negativním výsledkem. Výtěr z nosánku se posílá do Sevaronu. Lucinka na tom celkově není dobře. Je celkově oslabená, vyhublá. Má jen 2,5 kg.  V oku má velký rohovkový vřed. Očičko se několikrát denně kape a maže. Dostala také celková antibiotika.  Z nosánku teče hnis. Krom těchto léků by potřebovala výživnou pastu, vitamínovou pastu, RC rekonvalescenční kaši a nějaké prostředky na zvýšení imunity, nejlépe sérii Zylexisů.

Pokud můžete, prosím, Lucinčinu léčbu jakkoli podpořit, velmi by nám to pomohlo a zakoupili bychom léky nazvýšení imunity a celkové posélení organizmu.  Lucinka je velmi milá a hodná kočička, která má ráda lidi. I přesto, že jí není dobře, s každým se mazlí a je vděčná. V cizím prostředí se chová naprosto klidně, je to takové opuštěné zlatíčko. Pomoc pro Lucinku je možné zaslat na náš účet č. 234403726/0300, var. symbol 333. Lucinka by uvítala i konzervičky, nebo granulky. Srdečně všem děkujeme.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

DENISEK

(Romana Krejčová, 8. 6. 2012 9:33)

Moc na vás myslím, aole hlavně pochopitelně na Deniska, na moje sluníčko. Držím palečky a vám přeji hodně sil. Každý den čtu vaše stránky a smekám před vámi.