Jdi na obsah Jdi na menu
 


Červenec 2012

 31.7.2012

V pátek odjela do nového domova kočička Zuzanka se svými koťátky Tomíčkem a Kubíčkem. Pomali si zvykají, pěkně papají.

p1020130.jpg

 

 

připraveni k odjezdu

 

 

 

p1020131.jpg

 

poslední kontrola před výjezdem

 

 

 

 

 

V pátek jsem byla na kontrole s kocourkem Mourkem, který měl oboustranný zhápal plic. Kocoureček je na tom mnohem lépe, léčba dobře zabrala. Bude z něj zase pašák.

Dnes jsem domlouvala kastraci dvou kočiček, které někdo březí vyhodil na kravín. Hodná paní se jich ujala. Kočičky porodily 3 koťátka. Paní vše táhne z důchodu a krmí i další venkovní kočičky. Chtěla bych jí pomoct alespioň s úhradou kastrace jedné kočičky. Na obě nemá peníze a kastrovat jen jednu by nemělo smysl. Holčičky jsou objednané na zítra a pozítří.

img_0963.jpg

 

 

 

 

 

 

img_0960.jpg

 

 

 

 

 

img_0950.jpg

 

 

 

 

 

 

 

img_0959.jpg

 

 

 

 

 

 

Denisek v posledních dnech začal opět chřadnout. Má nasazena ATB, Colostrum, probiotikum s prebiotikem. Velmi se o něj bojím. Biochemie jater a ledvin je v pořádku, je poměr albumin/globulin je nižší, což mě znepokojuje. Zítra má být hotov podrobný rozbor krevního obrazu z Plzně. prosím, držte mu všichni palce, moc to potřebuje.

27.7.2012

img_0899.jpg 

 

 

 

 

 

Další fotky ZDE

27.7.2012

Dnes jsem byla požádána o pomoc s kocourkem. Stará paní se ujala venkovního toulavého kocourka, ale je nemocný. Paní nemá ani auto ani peníze na jeho ošetření. Má ale kocourka ráda a dala mu domov.  Hned na první pohled bylo zřejmé, že kocourek bude mít nejspíše zápal plic. Těžce dýchal a měl vystouplá třetí víčka.  Pan doktor to potvrdil. Kocourek má oboustranný zápal plic a měl i vysokou teplotu. Dostal Tetracyklin, kapičky do nosu a do očí. Koupila jsem mu rekonvalescenční pastu. V pondělí jedeme na kontrolu. Snad to kocourek ustojí a bude mu lépe. Je hodný a vděčný, ale dobře to nevypadá. Zatím jen polehává.

Nevím, jak dlouho budu moci takto kočičkám pomáhat, není prostě za co. Těžce se mi bude pomoc odmítat, nejde o mě, jde o kočičky. Škoda, že tuhle skutečnost nepochopili ti, kteří se snažili a snaží Světlušku "potopit".  Snažím se pomáhat potřebným kočičkám dál a věřím v pomoc  všech dobrých a lidiček,  bez kterých by tato práce skutečně dělat nešla.

Vážím si velmi každé pomoci, protože vím, ža každý dar, každá pomoc pro kočičky vychází především z vašeho srdce. Moc za kočičky děkuji.

 

26.7.2012

Denisek byl znovu na vyšetření, protože opět začal hubnout. Bylo uděláno sono a zjištěno, že močový písek se již po podávání okyselující pasty rozpustil. Byl nasazen opět Azitromycin, objednala jsem Colostrum a Protexin bio lapis, celkem za 1700 Kč. 

Z jabloně začínají padat jablka. Rišík je z toho u vytržení. Hraje si s nimi. Dnes jsem ho chovala a nemohla jsem ho potom ani odrthnout. Je to neskutečný mazlík. Když jsem ho sundala a dala na stůl, natáhl ke na mě pacičky a dožadoval se chování znovu. Milý chlapeček.

Madlenka si užívala zahrady a když jsem ji brala večer domů a to už se stmívalo, vrčela jako pes. Venku se jí líbí.

24.7.2012

Pomozte Brunečkovi najít domov. Měl chudinek moc smůly ve svém životě a provází ho dál 

Do slíbeného domova zřejmě neodjede. Paní, ke které měl jet, má dominatního kocourka a dohodly jsme se, že by to pro Brunečka nebylo dobré.  Hledám proto znovu pro Brunečka někoho, kdo by mu vynahradil všechno strádání, co musel prožít. Kocoureček je milý a moc rád by už měl trvalý domov. Kocourek je 4 roky starý, kastrovaný, odčervený.

602479_364982596908249_1212023022_n-1-.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

23.7.2012

Do nového domova odjel včera jeden černý chlapeček z trojice ohrožených koťátek.328349504-1-.jpg

 

 

 

 

Dnes odjeli do společného nového domova kocourečci Jonášek a Jollíček.2-kocourci.-narozeni-4.5.-2012.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

21.7.2012

Denisek v posledních dnech opět začal hubnout a nemá moc chuť k jídlu. v pondělí odesíláme vzorky trusu do Sevaronu, aby se zjistilo, zda ještě má Cryptosporidium.

Snížeček večer nepřišel domů. Šla jsem pro něj na zahradu a vidím, že je na střeše garáže a nemůže dolů. Musela jsem pro žebřík a v noční košili lézt na střechu. Snad mě neviděli sousedi, nevím, co by soi pomysleli:)

Madlenka tráví hodně času venku a já s ní. ale pěkné počasí a možnost, aby byla venku, nebude dlouho, tak musíme využít každou chvíli.

Přibývá nám ledvinářů. Mikeška má také chronické selhávání ledvin. Už jsou na dietě a lécích 3 kočičky. Jen léky pro tyto tři kočičky stojí měsíčně 3900 Kč. K tomu dieta, která také není nejlevnější. Pokud by nám někdo chtěl pomoct, uvítala bych pro tyto kočičky Fortecor, Renavast, Ipakitine, také diety a jakoukoli sebemenší finanční pomoc.

V pátek příští týden odjíždí do nového společného domova Zuzanka s dětmi Tomíčkem a Kubíčkem. Cesta bude hodně dlouhá, odjíždí do Švýcarska. čekají tam na ně kočičí kamarádi a domek s velkou zahradou na samotě v horách.

kocicky-21.6.2012-011.jpg  

 

 

 

 

 

kocicky-21.6.2012-027.jpg

 

 

 

 

 

 

20.7.2012

Tři kočičí chlapečci hledají velmi nutně domov. Jsou u lidí, kteří koťátka zabíjí, tyto tři "nechali". Někdo jim slíbil, že si je vezme, ale nevzal. Dva černí kluci a jeden mourovaný.

 

328349504-1-.jpg

 

 

 

 

 

18.7.2012

Dnes nám došel balík od paní Vendulky Durak. Kočičky dostaly spoustu dobré bašty, já výbornou bonboniéru a kocourek Bruneček penízky na kastraci. Srdečně děkujeme paní Vendulce za její pomoc. Moc si toho vážím, každá pomoc je pro nás významná obzláště teď, v naší situci. Paní Vendulka pomáhá mnoha kočičkám, za čož jí patří velký dík.

img_0889.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Sirotečci krásně rostou. Zrzeček je nejakčnější a už skvěle zvládá šplh po zácloně. Asi by potřeboval vyšší škrabadlo, bohužel teď to není možné a tak doufám, že paní má trvanlivé záclony.

18.7..jpg

 

 

 

 

 

 

18.7.--2-.jpg

 

 

 

 

 

18.7.2012

V rubrice Kočičky k umístění jsou nová koťátka, která nutně potřebují domov. Podívejte se, zda vám právě  takové koťátko doma nechybí.

Umístěná Baruška má v novém domově kamarádku a mají se moc rády.

532314_2323729150771_82485375_n-1-.jpg

 

 

 

 

 

 

29249_1134635584175_4239256_n-1-.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

17.7.2012

SRDEČNĚ DĚKUJI VŠEM MILÝM PŘÁTELŮM, KTEŘÍ NÁM POSLALI POMOC PRO BRUNEČKA. MOC SI TOHO VÁŽÍM, STEJNĚ TAK JAKO JEJICH PŘÁTELSTVÍ A CHARAKTERU.
KASTRACE A OŠETŘENÍ BRUNEČKA JE ZAPLACENA A NAVÍC JSEM MOHLA DNES KOUPIT I GRANULKY A VITAMÍNOVÉ PASTY PRO SIROTEČKY.
MOC DĚKUJI ZA VAŠI VELKOU POMOC KOČIČKÁM
.

Pomohli:

RENATKA VOJTOVÁ
VENDULKA DURAK
DRAHOMÍRA VALENTOVÁ
DANIELKA KABAŠTOVÁ
SLÁVINKA VALÁŠKOVÁ
KAROLÍNKA MÁJOVÁ
MAREK LÁNSKÝ
IVONA CANOVÁ
HANA VALEŠOVÁ
PETRA KALOVÁ

100_0921.jpg

 

 

 

 

 

 

17.7.2012

   

16.7.2012

Už poněkolikáté jsem na zahradě viděla mizející ocásek. Bylo mi divné, kdy by takto přede mnou prchal. Přišla jsem na to, čí je to ocásek. Na zahradě se objevilo nové kočičí stvoření a nevím, zda je to holka nebo kluk. Musel ho někdo přehodit přes plot. Sám by se nedostal kvůli elektrickému ohradníku. Schovává se pod auty a když donesu jídlo, počká až odejdu a vyleze se najíst. Dnes jsem se ale po chvíli vrátila a podařilo se mi ho vyfotit. Jen z dálky, blíž mě přijít nenechal. Je krásný dlouihosrstý, ale bok má holý a velký kus chlupů mu visí. Na fotce je to vidět na pravé straně.

img_0883.jpg

 

 

 

 

 

 

 

img_0884.jpg

 

Když mě uviděl, schoval se pod auto a vykukoval, kdy odejdu.

 

 

 

 

Musím ho ochočit, nechat ošetřit a najít mu nový domov.

 

15.7.2012

Video Koťátka dnes

   

15.7..jpg

 

 

 

 

 

15.7.2012

Jen zcela krátce, obecně a v hrubých obrysech bych chtěla sdělit, že práce s kočičkami, není jen o kočičkách. Bohužel, už poněkolikáté, jsme se stali terčem různých útoků, pomluv a vyhrožování. Jsou někteří, kteří zřejmě mají hodně času, ketrý můžou trávit u PC,  jsou této práci natolik vzdáleni, aby byli schopni se do ní vcítit a bohužel tací čas od času někoho napadnou, pomluví a snaží se uškodit. Chtěla bych proto sdělit, že nás to už nepřekvapuje a brátit se umíme a samozřejmě budeme, a nadále budeme pomáhat potřebným ze všech našich sil, přesto, že  je mi doporučováno starat se jen o "své" a ne o ostatní, když je finanční krize. Ale pochopila by to třeba poslední koťátka sirotečci, že nejsou peníze, že se o ně proto nepostarám a nechám je zemřít? Ono starat se jen o své, je hezká teorie, která se ale v praxi při této práci aplikovat nedá, i když se to takto může od stolu od PC jevit. 

Těchto kritiků a radilů "od stolu", je mi svým způsobem líto, honí se vlastně za něčím, co nelze chytit a těžko z toho můžou mít dobrý pocit. O pocit štěstí, který se dostavuje po dobře odvedené práci, po té, co právě vaše ruka a vaše snaha se podílela na záchraně života,  jsou velmi ochuzeni.

 Vše zlé je však ke něčemu dobré. Při takovýchto bouřích vyplouvají  na povrch různé skutečnosti. Každý je potom schopen prohlédnou na jádro celé problematiky a má možnost si vyvodit své vlastní závěry. Naše kočičky tak získávají mnohdy další příznivce, přiklání se a pomáhají nám další lidé s čistými ryzími úmysly. My jsme za to velmi vděčni, protože tak může být pomoženo více zvířatům a to nám jde hlavně.  

Naše práce je pro kočičky, nemáme jiné úmysly ani záměry a kdokoli k nám může přijít a vše shlédnout na vlastní oči. Všichni, kdo mají zájem a mají rádi kočičky,  jsou srdečně zváni. Všem milým přátelům děkujeme.

Napsala jsem své pocity, i tom náš web je a jdeme dál.

 15.7.2012

Fotoalbum koťátka - sirotečci ZDE

14.7.2012

 Paní píše: Koťátka už ráno seskákala všechna na zem a běžela mi naproti,jsou prostě úžasní,obzvlášť zrzeček, že je kluk tak je největší odvaha a rošťák.

Video koťátka 14.7.

 

 Video Amálka si hraje:

 13.7.2012

Dnes byla koťátka odvezena k paní, která jim poskytne péči.  Až budou koťátka k umístění, budeme jim společně hledat domovy. Celá akce se podařila díky spojení sil a pomoci třech dam, kterým šlo o společnou věc - o pomoc koťátkům. Jsem jim za to velmi vděčná. Koťátka jsou krásně ubytovaná, krmena z lahvičky a mají skvělou péči. Jsem za to moc ráda a přeji koťátečkům hodně zdraví. Nemají to jednoduché. Přišli o mámu, jsou malí, najednou odstaveni a převedeni na jinou stravu. Při převozu se báli a celou cestu promňoukali. Jen chlapeček spinkal. Nejmenší holčička váží 370 g. Ostatní kolem 450 g. Držte jim palce, ať vše dobře zvládnou.

100_0859.jpg

 

 

 

 

 

 

 

100_0875.jpg

 

 

 

 

 

 

 

100_0872.jpg

 

 

 

 

 

 

 

100_0851.jpg

 

 

 

 

 

 

 

12.7.2012

img_0717.jpg

 

 

 

12.7.2012

 

 SOS pro 5 osiřelých koťátek

Hledám kojící kočičku pro 5 osiřelých koťátek. Dnes přišly o mámu a pán, u kterého jsou je neumí krmit z lahvičky.

img_0700.jpg

 

 

 

 

img_0696.jpg

 

 img_0730.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

img_0702.jpg

 

 

 

 

 

 

 

img_0711.jpg

 

 

 

 

11.7.2012

Lucinka byla dnes ráno na ošetření zubního kamene a trhání zoubků. Tři byly zkažené a tak musely ven. Odpoledne budou známy i výsledky krve. V pátek jdeme se zoubky na kontrolu. Lucinka byla moc hodná a vše zvládla dobře. Je to přeci už trochu starší kočička a tak jsem moc ráda, že to máme za sebou. Pan doktor při tomto zákroku vyndal Lucince i diabolku, kterou měla pod krčkem už zarostlou.

Na kastraci by měl jít tento týden i rezatý kocourek Bruno, pro kterého hledám domov.

6.7.2012

Lucinka vylezla střešním oknem a seděla na střeše. láká ji to v tomto počasí ven. V pondělí jdeme na odběr krve a v týdnu podstoupí ošetření zubů a zubního kamene. Tak jí držte palce, ať to dobře zvládne.  

5.7.2012

Mařenka dostala od své adoptivní "maminky" balík s granulkami, kapsičkami, pamlsky a hračkjami. Moc děkujeme.

Včera jsem se dozvěděla výsledky vyšetření krve Maxíčka. Bohužel moje tušení se potvrdilo a Maxíčkovi už nepracují ledviny tak, jak by měly. Hodnoty jsou zvýšené mírně a Maxíček bude už stále užívat dvoje léky. V jeho věku se to bohužel dalo čekat.

Na vyšetření byla i Lucinka. Pan doktor udělal zkoušku nemocného oka a zjistil zahojení rohovky. Lucinka má vysazenou jednu mast a jedny kapky do očí. Zůstává na jednom očním gelu. Na krev půjdeme v pondělí, protože by vyšetření kvůli svátkům nebylo možné. Lucinka za měsíc přibrala nádherných 950g.  Jistě bude přibývat i nadále. Včera byla také odčervena.

Milánek po smrti Míšánka tesknil a přimknul se k Olinkovi. Bohužel Olinek také odešel a Milánek je moc smutný.  Dnes se přidal k Sasance. Snad ho příjme. Milánek je kocourek, který musí mít nějakou kočičku k sobě, ke které se může přitulit a cítit její teplo. Teď je zase sám.

p1050001a.jpg

 

 Milánek s Míšou

 

 

p1020008.jpg

 

 

Milánek s Olinkem

  

Na kastraci byla včera Zuzanka. Vše proběhlo dobře a Zuzanka je v pořádku.  Jakmile se zotaví, odjede do nového domova společně se svými dvěma kotěcími kluky.

4.7.2012

S teplým počasím stále víc kočiček přelézalo náš 2m plot a toulaly se. Začala jsem mít o ně velký strach. Nebylo jiné možnosti, než si znovu půjčit 7 tisíc na zakoupení elektrického ohradníku. Celý víkend ho manžel montoval okolo celé zahrady. Bylo to v tom parném počasí docela náročné, ale dílo se podařilo. Kočičky jsou v bezpečí a nikdo neutíká. Je to sice opatření drastické, ale nedalo se nic dělat. Už se ztratil na jaře Montíček, lidé v okolí jsou opravdu zlí a kočičkám ubližují a t o je jistě horší zlo, než štípnutí slabým proudem. Jsem ráda, že jsem se k tomuto kroku odhodlala. je to zřejmě poslední možnost, jak tuláky udržet na zahradě. Zahrada je hodně veliká i stromů je tam dost a tak nemají důvod se toulat.

U pana doktora byl včera na preventivní prohlídce 15ti letý  Maxíček. Byla mu odebrána i krev a vyšetřena moč. Výsledky krve budou dnes, moč má v pořádku. Celkově vypadá také dobře. V ouškách pan doktor objevil zánět a tak kapeme ouška. Maxíček byl úplně vzorově hodný a vše přijímal s naprostým klidem a oddaností. Je to můj milý hodný a rozvážný kočičí dědeček.

img_0673.jpg

 

 

 

 

Dnes jede na kontolní vyšetření ledvinových hodnot v krvi  Lucinka. Pokud vše dobře dopadne, odjede příští týden Lucinka do nového domova. Bude bydlet v bytě, bude mít dvě kočičí kamarádky a jednoho malého psího kamaráda. Lucinka potřebuje teplý domov hlavně kvůli ledvinám. Venkovní život už pro ni není bezpečný vzhledem k možnému prochladnutí a dalšímu poškození ledvin.

Na vyšetření pojede také Linduška, protože se jí udělal nějaký bolák s vypadanými chlupy na zádech. To bude zase řevu. Linduška řve vždy jako lapený tygr.

Děkuji všem milým dárcům, kteří nás v posledních dnech podpořili finančním darem. Je to v současné situaci velmi cenné. Podařilo se zaplatit ve 2. depozitu plyn a zbývá nám dluh za elektřinu, který s Vaší pomocí jistě taky  budeme moct zaplatit. Velmi si každé Vaší pomoci vážím. Děkuji také všem výhercům, kteří nakoupili věci v naší aukci.  Jsme stále ještě 20ti tisíci v mínusu za fakturu na veterině a za ohradník. Musíme také sehnat peníze na kastraci Zuzanky, kterou dnes holčička podstoupí. Držte jí palce. Po zotavení odjede i s koťátky do nového domova. Bude mít v novém domově kočičí kamarády a bude bydlet v domečku v horách na samotě.

V posledních dnech musím stále přemýšlet, proč jsou lidé ke zvířatům tak strašně krutí. Proč myslí jen na své pohodlí, své kočičky nekastrují a koťátka neskutečně týrají buď zabitím, nebo vyhozením bez ošetření, nemocná a odsouzená k pomalé smrti, pokud je někdo nenajde a nepomůže jim. Některá bohužel na lidskou krutost doplatí celoživotně. V útulku Srdcem pro kočky mají 4 vyhozená koťátka, která byla pohozená v krabici. Jsou velmi nemocná a jedno koťátko je slepé jen proto, že člověk, zodpovědný za jeho narození mu neposkytl léčbu očiček. Stále musím na tuto malou kočičí holčičku myslet. proč bylo tak malému stvořeníčku tak strašně ublíženo. Naštěstí je teď už v rukou nejbáječnější kočičí mámy. Lepší a profesionálnější  péče se jí a jejím bratříčkům nemohlo dostat. Holčička mi leží v hlavě.  

2.7.2012

Kočičku Zuzanku držela v jednom pokoji domova důchodců osoba, která se o ni nestarala. Kočička byla začervená, zasvrabená, měla velký průjem a byla podvyživená. Naštěstí se jí podařilo utéct. Jenže venku zabřezla a porodila dvě koťátka. Hodná paní se jí ujala a obrátila se na Světlušku s prosbou o pomoc. Paní jsem doporučila zajít k veterináři a kočičku přeléčit. V současné době má dobraná ATB, bude podán Stronghold proti ušnímu svrabu a příští týden vykastrována. Podařilo se mi najít pro tuto rodinku společný domov.

kocicky-21.6.2012-011.jpg

 

 

 

 

 

 

 

  

kocicky-21.6.2012-016.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

img_0704.jpg

img_0710.jpg

 

 

img_0705.jpg

img_0702.jpg

 

img_0711.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

Dnes byl na kastraci kocourek Bruneček, který nemá domov. Nutně by potřeboval někoho, kdo mu naplní mističku a dá pelíšek na teplé místo, nejpozději do podzimu. Při kastraci byly ošetřeny i zoubky. Na místě, kde žije, je neustále napadán ostatními kocurky a několikrát se už musel pro zranění léčit. Prosím, nemáte pro něj někdo místečko, kde by měli rádi?
Na jeho kastraci přispěla paní Yveta Sýkorová se skupinou SOS. Srdečně děkujeme.

 

 

img_0721.jpg

 

 

 

 

 

 
 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Úvěr nabídka platí v případě zájmu.

(Pan John Waco, 3. 9. 2012 0:34)

Potřebujete finance založit podnik? Potřebujete finance na rozšíření vás podnikání? Potřebujete osobní půjčku? Potřebujete úvěr splatit svůj dluh? Poté naneste na (johnwacoloancompany@yahoo.com) Pokud odpovíte Ano na všechny výše uvedené otázky. Pak Hledat žádné další!

Ahoj Mé jméno je pan John Waco. Jsem soukromý úvěr věřitel, který
Vydává půjčky na soukromé a firemní jednotlivců. Naše úvěry pohybují od Osobní do podnikatelských úvěrů. Naše úroková sazba je velmi Cenově dostupný. Naše půjčka proces je velmi rychlý, stejně.
Jsme velmi ochotní, aby všechny své finanční problémy
Minulostí. Jste opravdu připraveni dostat své
Finanční problémy vyřešeny. Požádat o půjčku ještě dnes.

Takže pokud se chystáte přes finanční potíže nebo jste
v každém finančním chaosu, a potřebujete finanční prostředky k zahájení vaší
vlastní podnikání, nebo potřebujete úvěr uhradit svůj dluh nebo platit
z vašich účtů, kdo pěkný podnikání, nebo jste najít
, že je těžké získat kapitál úvěr od místní banky,
kontaktujte nás ještě dnes prostřednictvím e-mailu (johnwacoloancompany@yahoo.com)

Poskytované služby zahrnují, Refinance, Home Improvement, investiční
Úvěr, Auto Úvěry, konsolidace dluhu, Line of Credit, druhý
Hypotéka, Podnikatelské úvěry, osobní půjčky, auto úvěr, auto úvěr.

Vyplňte data formuláře, takže mohu dát vám naše podmínky a podmínky.

Údajů žadatele FORMULÁŘ

(1) Celé jméno:

(2) Stát:

(3) Adresa:

(4) Stát:

(5) * CENSORED *:

(6) Rodinný stav:

(7) Další příbuzní:

(8) Povolání:

(9) Číslo mobilního telefonu:

(10) V současné době pozici v místě výkonu práce:

(11) Měsíční příjem:

(12) Výše úvěru potřebné:

(13) Půjčka Doba trvání:

(14) Účel úvěru:

(15) Už jste Aplikovaná Před?:

(16) Myslíte si, rozumět anglicky?:

Těšíme se na s dlouhodobé obchodní vztah s vámi a naše e-mailová adresa je uvedené níže.

S pozdravem

Pan John Waco.

Kontaktujte nás na (johnwacoloancompany@yahoo.com)

Re: Úvěr nabídka platí v případě zájmu.

(Neuvěřitelný hyenismus, 18. 5. 2013 14:32)

Milý/milá/milé něco, co používáte překladač bez ponětí o tom, jak špatně překládá, najděte si prosím jiné stránky. Tady se lidé snaží pomáhat a ne škodit či někoho okrádat a proto se sem Váš komentář nehodí.
Pro autorku článku mám poděkování, že dělá to, co dělá. Moc si toho vážím. Až budu mít svůj vlastní byt, chtěla bych si tam nastěhovat všechny kočky, co na světě jsou. Myslíte, že to půjde? :-D

držím palce

(Míla Žamberk, 29. 7. 2012 13:57)

Prosím držte se,je to lehké psát,ale moc na vás myslím.