Jdi na obsah Jdi na menu
 


Duben

 

29.4.2011

Kočičky mé tety, kkteré chodím krmit zůstaly samy. Teta už se bohužel nikdy nevrátí. Takže teď musím řešit, co s nimi. Kočičku zkusím vzít k nám, ale kocourek je hodně starý a nemá k lidem moc důvěru. Je to takový samotář a zvykání na velkou společnost koček a jiné místo by pro něj mohlo být hodně nebezpečné.

Jollíček miluje sedět v otevřeném okně a dívat se na zahradu. Vydrží tak většinu dne.

Ostatní dorostenci jsou více venku, než doma. I jídlo jim nosím ven.

Montíček vesele značkuje a taky předváděl Mikinkovi svoji kocouří sílu. Stavěl se před něj v typickém kocouřím bojovém postavení. Samozřejmě by mu nic neudělal, ale Mikinek se bál a vrčel na něj. Potřebovali by kluci vykastrovat. Ale chci vydržet co nejdéle, aby nebyli ničím oslabeni.

Jolanka je pořád malá. U peršanek je hodně důležitá výživa v kotěcím věku. Tam se hodně zanedbalo a tak si myslím, že Jolanka bude minikočička.

28.4.2011

Udělala jsem pro Vás nové fotečky -Na zahradě dnes 28.4.2011 Puntička bere tabletky, vypadá dobře, byla i na chvilku venku.

Jolanka se včera nechala česat kartáčem. Je to ale jemný štětinový kartáč a česání je spíš hlazení. Ale i to je velký úspěch a pokrok. Je to hodná holčička.  Bříško ale NEE.

Ve středu příští týden půjde na kastraci kočička z vodárny, která se loni umístila. Kastrace bude uhrazena z příspěvku paní Petry Kalové - děkujeme.

Zrzek se opět procházel po zahradě jako generál a v okamžiku, kdy jsem z něj spustila oči, napadl Matýska. Ten naštěstí rychle utekl. Chlupy mu ale vytrhnul.

 

27.4.2011

Sasanka je doma a je v pořádku. Moc zoubků už nemá, je to stará kočička. Jeden zub byl zkažený a musel ven, ostatní byly vyčištěny. Tak se teď bude Sasance zase pěkně papat. Chytit se ráno dala pěkně, ale dát ji do přepravky bylo těžké. Jendou mi utekla i s dvířky. Při tom všem však ani jednou nevytáhla drápky a nekousla, i když měla strach velký a bojovala, jak to jen šlo. Je to moc hodná kočička.

Puntička byla odpoledne na injekci antibiotik a zdá se být zcela v pořádku. Od zítra bude užívat tabletky. 

26.4.2011

Puntička byla u doktora. Udělal se i ultrazvuk, ale nic se nenašlo. Jediné, co je na ní vidět, je její problém s očními kanálky, který má chronický. Dostala ATB a kapky do očí i do nosánku. Puntička je záhadná. Když jsme přijeli domů, dala se do jídla a začala se zase chovat normálně. Dostalkai injekci na uklidnění a zvýšení chuti k jídlu. Po celé odpledneje naprosto v pohodě a do křesla se už neschovává. Začínám se přilkánět k tomu, že je to psychika a Puntilka je trochu simulantka. Nosánek ji jistě trochu trápí, ale není možné, aby léky zabraly tak strašně rychle. Puntička je velice komplikovaná a stačí asi málo, aby se "naštvala" a schovala se do křesla a s nikým nemluvila. Bříško prázdé neměla, pan doktor nasahal náplň v žaludku, takže musela vylézat a papat v noci.

Dnes jsme dostali krabici kapsiček od paní Stáničky Hamákové. Všem moc chutnaly a s chutí se donich pustili. Moc děkujeme.

 

26.4.2011

Chystám se s Puntičkou k doktorovi. Její chování a nechutenství je víc než záhadné. Puntička má od malého kotěte zdeformované kanálky vedoucí z očí do nosánku. Jeden kanálek je horší a má v něm chronický zánět. Možná je příčina tam, uvidíme.

Safírek se vytrvale chová a mazlí. Je to velký mazel, největší ze všech koťat.

Vendulka dohlíží na zapisování na web.

Jolanka se nebude česat prý a nebude. Jakmile vidí hřeben, kvičí a utíká. Učesu jen kousíček a je pryč. Má zřejmě hodně špatné zkušenosti s česáním a nemůže na to zapomenout. Můžu česat úplně jemně, nic naplat. Hřeben i kartáč jsou jejími nepřáteli. To už se asi moc nezmění.

Venku prší, ale kočičky to neodradí. Zdržují s většinou v přístřešku pro auto.

Zítra jde na ošetření zoubků kočička Sasanka. Je to černá kočička, žijící jen venku na zahradě. Jistě ji všichni znáte. Tak jí držte palce, je to zřejmě starší kočička.

V galerii černoušků jsem na ni zapoměla a tak zde ji představuji.

p1110320.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

25.4.2011

Jolanka s Jollíčkem si ráno hráli. Honili se jako diví. skočili i na stůl do talíře, shodili počítačovou myš. To je moc dobře.

Puntička musí zítra k panu doktorovi. Je zase několik dní zalezlá pod dekou v křesle a vůbec nevylézá. Nejde ani k jídlu. Musí se pořádně vyšetřit a zjistit příčina jejího chování. V jejím případě bych nevylučovala ani psychiku. Několik dní se chová naprosto normálně a krásně jí, potom zaleze do křesla a přestane jíst. Je to divné.

Ráno bylo všude plno peří.. Nad ránem chytili ptáčka a doma ho oškubali. Jsou to šelmy, nedá se nic dělat.

Mikeška vypadá dobře. Chodí ven, jí a má o dění doma. ještě dobírá antibiotika.

 

 

24.4.2011

Jollíček už nezvrací a chová se normálně. Většinu dne sprosedí s Jolankou v ložnici na okně. Teď jim ho otevírám úplně a tak se dívají ven. Oni ven ano nechtějí. Nevím, jak je to možné, protože ostatní jsou venku stále. Pro Jolanku je lepší být jen doma, protože stále není očkovaná a zatím se očkovat ani nemůže. Jollíčkovi by to venku sice prospělo, ale když nechce, je to jeho volba.

Ostatní pobíhají na zahradě a jsou spokojeni. Také na zahradě pospávají a odpoočívají. Nosí ale neuvěřitelné množství prachu a hlíny domů na kožíškách. Moc rádi se válí v hlíně. černí jsou potom šedí.

Včera jsme řezali spadenou jabloň. Samozřejmě ennynka pomáhala. Je to velká pomocnice. Prolézala hromadu dřeva a stále na vše dohlížela.

Když jsem potom okopávala záhonek s kytkami, pomáhal vydatně Lukášek.. Ještě že mám tolik pomocníků. To potom jde práce krásně od ruky.

Abych nezapoměla na Jolanku. Ta nejvíc pomáhá při výrobě kytiček. Korálky mi bere a testuje je na zemi, jestli jsou kulaté a jestli se pořádně kutálí. Problém je jen v tom, že už se ptom nenajdou.

23.4.2011

17.4. skončila Velikonoční aukce pro Světlušku a její kočičky. Srdečně děkujeme všem nakupujícím za podporu kočiček. Vybralo se krásných 12 533 Kč., což je naprosto fantastické. Díky patří také paní Martince Hofbauerová za organizaci  a uskutečnění celé akce.

22.4.2011

Vrátili jsme se hz veteriny. Jolly má jen chlupy v žaludku. Dostal injekci na uklidnění žaludku a pastu proti trichobezoárům. Snad bude zase dobře. Teď spí.

Kdysi vyhozený kocourek Macím, který žil v těch největších mrazech v krabici pod balkónem, je dnes nádherný kocourek Bedříšek a má se skvěle. Poslal nám přání k Velikonocím.

sam_0736.jpg

 

 

 

 

 

 

 

sam_0737.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

22.4.2011

Jolanka s Jolllyčkem už se uklidnili a věnují se opět jejich oblíbené činnosti tj. dělání nepořádku v ložnici. Jeden vysype hlínu z kytek a druhý do toho vyleje vodičku. Udělají blátíčko a už mám co dělat.

Jollíček dnes zvracel. Jednou ráno a před chvílí ho to opět natahovalo. Vydáme se k panu doktorovi. Budou svátky a bude zavřeno, tak ať nemáme problém. Snad to nebude nic vážného. Bojím se těch nemocí strašně moc.

Ostatní jsou venku a užívají si sluníčka.

Dnes odjela do nového domova Šárynka. Bude mi po ní samozřejmě smutno, ale bude mít kočičího kamaráda a výběh na zahradu.

p1070294.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

Děkujeme za její podporu paní Alici Oppové a Stanislavě Hamákové.

20.4.2011

4.6.2011 se bude u nás ve Světlušce konat sraz Světlušek. Přijedou všichni naši příznivci. Už se moc těším a kočičky jistě taky. Plašani samozřejmě ne, ale mazlivky určitě.

Dnes mi volala paní, která má zájem o želvovinovou kočičku. Mám jen Šárynku. Je to dvouletá kočička, která je bezproblémová a zdravá. Pokud bude paní a její podmínky vyhovovat, Šárynka se umístí. Už má stabilizovanou imunitu, tak by to mělo být dobré.

Dnes byl další klidný a krásný den. Jsem vděčná za každý bezproblémový den. Čas pracuje pro nás. Potřebji, aby koťata měla alespoň rok a měli stabilizovanou imunitu. V květnu bodou mít narozeniny: Mikinek, Safírek, Rubínek, Jolly a Silvinka. V červnu potom Nefritek a v červenci Ennynka a Montíček. Jolanka bude mít rok až v září.

20.4.2011

Včera jsme byli skoro celý den na zahradě. Bylo krásně a kočičky si to opravdu užívaly. I dnes už jsou venku. Dokonce i Linduška venku válí sudy. Samozřejmě si vybrala místo, kde je prach, aby vše přnesla na kožíšku dovnitř.

Pro ty, kteří s nevyznají v našich černých kočičkách uvádím Galerii černoušků:

dscn0795.jpg

 

 

 

Safírek

 

 

p1110392.jpg

 

 

 

Rubínek

 

 

 

 

p1000054.jpg

 

 

 

Caesar

 

 

p1020118.jpg

 

 

 

 

Eliška

 

 

 

 

p1110267.jpg

 

 

 

 

Nefritek

 

 

 

 

 

p1110339.jpg

 

 

Lukášek

 

 

 

18.4.2011

Dnes jsme byli celé odpoledne venku a dělali jsme pořádek na zahradě. Všichni asistovali. Ořezali jsme jabloňový kmen a tak kočičky mají nové místo na škrábání a na posedávání.

Odváželi jsme i nějaké nepotřebné věci a mlem manžel odvezl i Safírka. nenápadně si vlezl do auta. že je zle zjistil až ve chvíli, kdy se auto rozjelo. Jsou to malí průzkumníci.

Dnes venku napadl Zrzek Enynku a to dost ostře. Jsem z toho docela nešťastná. Včera po ní šel taky, ale dnes po ní skočil naprosto bezdůvodně a nečekaně.  Ennynka se samozřejmě nemůže ubránit, protože je poloviční. Zrzek to dělá naprosto  zákeřně. Skoro všichni se ho už bojí a já to budu muset asi nějak řešit. Jenže jak. Je to kocour, který se nedá chytit a ani se nedá pohladit. Těžko by si ho někdo vzal. Jinak je to naprosto skromný kocourek. Potřeboval by být asi sám. Nevím, odkud k nám připutoval. Rozhodl se u nás zůstat, tak by se měl chovat slušně.  Koťata potřebují maximální klid a ne rozruch a strach ze Zrzka.

Dnes odpoledne:

dscn0788.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

dscn0791.jpg

 

 

 

 

 

 

dscn0793.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

dscn0794.jpg

 

 

 

 

 

 

dscn0795.jpg

 

 

 

 

 

 

dscn0796.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

dscn0797.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

dscn0799.jpg

 

 

 

 

 

 

 

dscn0801.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

dscn0802.jpg

 

 

 

 

 

 

 

dscn0803.jpg

 

 

 

 

 

 

 

dscn0805.jpg

 

 

 

 

 

 

 

dscn0806.jpg

 

 

 

 

 

 

dscn0807.jpg

 

 

 

 

 

 

dscn0808.jpg

 

 

 

 

 

 

dscn0810.jpg

 

 

 

 

 

 

 

dscn0811.jpg

 

 

 

 

 

 

dscn0812.jpg

 

 

 

 

 

 

 

dscn0813.jpg

 

 

 

 

 

 

 

dscn0814.jpg

 

 

 

 

 

 

dscn0817.jpg

 

 

 

 

 

 

16.4.2011

Dnes večer:

p1020329.jpg

 

 

 

 

 

 

 

p1020334.jpg

 

 

 

 

 

 

 

p1020335.jpg

 

 

 

 

 

 

 

p1020348.jpg

 

 

 

 

 

 

 

p1020351.jpg

 

 

 

 

 

 

Jolly a Joli

 

 

16.4.2011

Dnes byl poklidný den, kdy se většina kočiček slunila na zahradě. Odpoledne jsme uklízeli ve stodole. Pomáhala nejvíce Ennynka a Safírek. Safírek je vůbec zvláštní kocourek. Dostala jsem kytku, která má takové malé modré květy na stonku. Jakmile nějaký vykvete, Safírek ho hned ukousne. Nevím, proč t dělá, ale nikdy se z květu nemůžu radovat déle než chvilku.

Jolanka přestala mrouskat, tak jsem ráda. Ale ještě je s Jollym nechávat raději společně nebudu. Jollíčkovi se nedá věřit.

Zrzek zase na zahradě zlobil, provokoval Stříbrňáčka, který vždycky naříká. Musela jsem je rozehnat. Zřejmě by se neprali, ale zbytečně dělají rozruch.

Mikeška stále užívá antibiotika. Jestli zákrok pomohl poznáme až v době, kdy bude nějaký čas bez antibiotik.

15.4.2011

Jolanka si hraje

 

Lukášek si hraje

 

 

15.4.2011

Jolly

Pozdrav od Lindušky

 

 

14.4.2011

Dnes nám došel balík od paní Gabriely Halfarové. Kočičky dostaly granulky, konzervy a taky ručníky do pelíšků a mističky. Moc děkujeme za pomoc.

Jollíček už se zklidňuje. Už nenahání tolik Jolanku, ale stále je mám raději oddělené. Občas je ale nechám spolu a hlídím.

Jolanka dopoledne běhala a hrála si jako divá. Když uviděla Jollyho, skočila po něm a kousala ho do krku. Jolanka je ještě kotě.

Ostatní byli převážně doma, venku je stále škaredě. Vždy vyběhli, zkontrolovali počasí a po chvíli se zase vraceli domů do tepla.

Vendulka sedí vedle mě a kontroluje zapisování na web.

Manžel ořezal starou spadlou jabloň a nechal jen kmen, který je vlastně dvojitý a vznikla perfektní dráha pro kočičky. Moc se jim to líbilo a po kmenu se proháněli. Zítra udělám nějaké fotečky.  

p1020315.jpg

 

 

 

Dnes Adámek s Mikinkem

 

 

 

p1020318.jpg

 

 

 

Matýsek

 

 

 

13.4.2011

V Safírkovi jsem dnes objevila pekařské sklony. Pekla jsem dopoledne bábovu a Safírek kontroloval množství mouky, kvalitu vajíček a sledoval, zda se řádně míchá těsto. Všude stkal čumáček a tak budeme mít kočičkovou bábovku.

Jolanka stále mrouská a Jolly by stále chtěl koťátka. Kastrace ho zatím vůbec nepoznamenala. Musíme vyčkat. Zatím jsou odděleni. Nesou to opravdu těžce, protže byli zvyklí být stále spolu.

Adámek je rád, že dojel syn a je mu stále v patách. Oblíbil si ho. Má na něj víc času a je to kcourek vyžadující pozornost a hlazení.

Mikešce je líp. Stále užívá antibiotika. Už ale dokáže jíst svoje oblíbené kotěcí RC granulky.

12.4.2011

Jolly  je po kastraci v pořádku. Jen ty jeho touhy ho nechtějí opustit. Musím mít Jolanku pořád oddělenou, což oba nesou velmi nelibě. Mají se rádi a teď obzlášť. Jenže se nedá nic jiného dělat. Kocourek je schopný krytí měsíc po kastraci. Tak doufám, že Jolanku mrouskání brzy přejde a bude zase klid.

Ostatní dnes hodně pospávají. Počasí nějakému pobývání na zahradě nepřeje.

Safítek je největší mazlil. Každý den ho musím alespoň půl hodiny chovat a on se tetelí.

Teď nás čeká úterní porcování týdenní dávky masa a večer desinfekce všech záchodků a podlah.

Montíček vesele značkuje. Nešjraději na orchidej, tak nevím, jak dlouho to vydrží - ta kytka.

p1020203.jpg

 

 

Ádi s Mikinkem

 

 

 

 

11.4.2011

Kastraci Jollíčka potřebuji co nejrychleji, jenže obě veteriny, kam chodím, mají dnes už obsazeno. Zavolala jsem ted na třetí, která ve městě je. Měla jsem dojet po jedné hodině. Tak jsem vzala Jollíčka a jeli jsme. Pan doktor mi řekl, ať ho nechám v přepravce a příjdu až v 5, že ho bude kastrovat až před pátou. Zděsila jsem se při představě, že Jolly bude v přepravce v cizím prostředí sedět 3 hodiny. Prý je to normální, že se bude bát. Už teď se chudinka třásl. U mě to ale rozhodně normální není, nechat zvířátko tak dlouho ve stresu a tak jsem jela s Jollym zase domů. Dojedu tedy až po 4 hodině a počkám si na něj. Třem hodinám stresu ho přeci nebudu zbytečně vystavovat. I tak je to zákrok, kterého se  v naší situaci dost obávám. Držte nám palce, ať to dobře dopadne.

Děkujeme paní Ivana Kifork za krásné věci do aukce. Nechám je na aukci další. Moc děkujeme.

11.4.2011

Je to opravdu mazec. Jolanka mrouská jako divá a Jollínek se může opravdu zbláznit. Když jsem ho zavřela do ložnice, pokakal mi naschvál postel, by mi dal jasně najevo, že rozhodně nesouhlasí se zavřením, protože chce za Jolankou. Tak jsem to musela udělat opačně. Jolanka do ložnice. Jenže se s ní nedalo vůbec spát a Jolly řval za dveřmi. Nakonec jsem se musela odstěhovat do zadního manželova pokojíku. Jenže tam nejsem zvyklá a taky jsem se nevyspala. Dnes odpoledne jde Jollyček na kastraci. Tak alespoň odpoledne bude spát a bude chvíli klid. Jolanka nemá ani čas na jídlo. Byla jsem ráda, že se zakulatila a určitě pohubne. Mělo by jí být podle "chovatelky" 6 měsíců, ale docela  tom pochybuji.

Ostatní kluci Jolanku jen očichali a nechalo je to klidnými. Jen Jollíček. Ten už ale blbne dlouho, ale pokud má v dosahu mrouskající kočičku je k neudržení. Teď je zalezlý pod křeslem a zuřivě ho zespodu trhá.

Mikeška dostala ráno antibiotika, snědla trochu paštiky a pospává.

Olinek dnes dobírá antibiotika.

10.4.2011

Stále se něco děje. Jolanka nám začala mrouskat, což je docela problém. Dosud byla stále s Jollym, tak snad něco nevyvedli. Všimla jsem si dnes, jak Jolanka přešlapuje. Včera jsem si jen všimla, že si častěji olizuje zadeček. Hned zítra musí Jolly na kastraci. Jinak by byla koťátka. Bude to teď náročné, protože jsou zvyklí být stále spolu a teď musí být rozděleni. Musíme to nějak vydržet. Držte Jollínkovi palce, ať to  chlapec dobře zvládne a hlavně, aby ho to neoslabilo.

9.4.2011

Do aukce jsem pro Vás vyrobila ještě dvě kytičky. ZDE k prohlédnutí.

Mikeška se dnes tváří celkem spokojeně. Ráno dostala injekci antibiotik a analgetik. Pila mlíčko, snědla trochu paštiky a odpočívá. Granulky ještě nejí, to jí ještě nejde. Je hodná, přijímá vše bez protestů a trpělivě. Za odměnu jsem ji vykartáčovala. To má ráda a vždycky se nastavuje.

Koťata přišla o strom na šplhání. V noci ho vítr vyvrátil i s kořeny. Byla to stará jabloň. Sice už byla suchá, ale nekáceli jsme ji, protože po ní všichni rádi šplhali. Takže nám zbyl už jen jeden stom. Další jsme loni vysázeli, ale jsou zatím maličké. 

8.4.2011

Mikeška má po zákroku. Zoubky šly ven, zůstaly jen špičáky. Mělo by se jí časem ulevit. Dostala antibiotika a léky proti bolesti. Zatím stále spí.

Adoptivní maminku našli v posledních dnech Karlíček a Pacička. Děkujeme srdečně paní Evě Šajtarové za adopci a pomoc kocourkovi Karlíčkovi a paní Marušce Hýnarové za adopci a pomoc kočičce Pacičce.

Velmi si vážím pomoci přátel Světlušky. Pomáháte nám ze všech sil a já za kočičky moc děkuji.

Za penízky ze srazu v Hluboké jsem objednala konzervy, kapsičky a vaničky. Včera nám přišly a všichni si na nich pochutnávají a moc děkují.

7.4.2011

Kocourek z Letovic byl dnes na kastraci a zvládl to dobře. Kočičkám do Letovic jsem dnes objednala konzervy a granule. Kočičky vypadají dobře.  Za měsíc po kastraci se naočkují. Takže nletovické kočičky jsou pořešeny. Dvě se umístily a dvě zůstávají u paní.

Všichni dnes využívali krásného slunečního dne a byli na zahradě. Nejaktivnější jsou dorostenci a hlavně večer, když se začíná stmívat. To se honá a šplhají po stromech.

Stále zlobí Jolly. Stále mrouská, volá kočky a začal obtěžovat i Jolanku. Je úplně posedlý. Budu to muset řešit.

 

6.4.2011

Adámek děkuje paní Martince Hofbauerové za papáníčko a já děkuji za krásné dárečky pro mě. Velké díky.

A ještě fotečka večerní Jolanky.

p1020162.jpg

 

 

 

 

 

 

 

6.4.2011

Míša dostal od své adoptivní maminky dárek a také finanční podporu. Moc děkuje paní Adéle Alexandře Ailové a já také děkuji.

p1020205.jpg

 

 

 Míša zkoumá dárek

 

 

 

 

 

p1020206.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

p1020207.jpg

 

 

 

 Míšovi opravdu chutnalo

 

 

 

 

 Olinek byl včera ze zákroku trochu rozhozený. Spinkal zřejmě na půdě, ale dnes už je všechno zase v pořádku a odpočívá v pokojíku.

 

5.4.2011

Olinek už má po zákroku. Tři zoubky se musely vytrhnout, protože měly kazy a jeden měl dokonce kořenový kaz. Muselo ho to jistě bolet. Teď  spinká a odpočívá v postýlce v kočičím pokojíčku. Je to hodný chlapec, jen se moc bál a po cestě tam naříkal.

kopie---p1080913.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

Mikeška je objednaná na pátek na vytrhání zubů. Je to jeden z radikálních způsobů, jak zamezit tvoření zánětů a nárůstků kolem zubů. Až bude Mikeška uspaná, musí se tlamička řádně vyšetřit a zákrok zvážit.

4.4.2011

Krásné teplé a většinou slunečné dny většinu kočiček vytahuje ven. Jsou tam stále. Dřívě chodili na pole, které je hned za zahradou a lovili myši. Teď je plot a tak se loví jen to, co je na zahradě a to jsou ptáci. Těžko s tím něco nadělám, jsou to lovci a je to jejich přirozený instinkt.

Safírek je nevěřitelný šplhavec. Vyšplhal na starou jabloň až do úplného vršku. Už jsem měla obavy, že budu muset pro žebřík. Ale je velmi šikovný a dole byl skoro tak rychle, jako nahoře.

Včera jsme uklízeli zahradu po loňské stavbě plotu. Skoro všichni samozřejmě asistovali a snažili se pomáhat.

Zítra je objednaný Olinek na ošetření zoubků. Tak nám držte palce, ať to chlapec dobře zvládne.

Ve středu pojede na kastraci poslední kocourek z Letovic. Snad to taky dobře zvládne.

2.4.2011

Udělala jsem pro Vás korálkové kytičky do aukce. Podívejte se:

http://www.aukcesvetluska.estranky.cz/clanky/koralkove-kyticky---moje-vyroba/

1.4.2011

Hermínka právě odjela, noví páníčci byli úžasní, podají nám zprávy, jak dorazí, čeká je ještě dvouhodinová cesta. Měj se krásně Hermínko. Hermínka jak jinak než okouzlila všechny. Měj se jen dobře, kočičko, zasloužíš si to.

herminka.jpg

 

 

 

 

 

 

1.4.2011

Dnes nám přišel balík od paní Vendulky Durak s papáním pro kočičky. Dostaly spoustu konzerv i kapsiček. Radost byla veliká a samozřejmě se hned všecno ochutnávalo.

p1020116.jpg

 

 

 

 

 

 

 

p1020112.jpg

 

 

 

 

 

 

Moc děkujeme paní Vendulce Durak za papání pro kočičky i za finanční pomoc. Moc si toho vážím.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

na zahradě dnes 28.4.

(Hana R. Č.Budějovice, 28. 4. 2011 20:52)

Moc hezký fotečky, Jani. Kočičky se mají u Vás skvěle to je vidět!!!, jsou všichni moc hezoučkýý. Už se těším na sraz.o)))

frtjju

(hhhhaadej, 3. 4. 2011 13:39)

Ahojík,
je mi 11let a chi byt veterinarka..
bojim se ale ze toi nedokAZU hlasim se na gympl vsichni delaji primacky jinka bych tam uz byla .. pomoc!

Re: frtjju

(JAna, 18. 4. 2011 23:15)

Jdi za tím, co chceš a ničeho se neboj. Jen tak to dokážeš.