Jdi na obsah Jdi na menu
 


Prosinec

Kalendář s našemi kočičkami vystrizek-uvod.jpg

 

Kočičky Světlušky pro Vás připravily první kalendář našeho O.S. s citátem na každý měsíc. Cena kalendáře je 225 Kč včetně poštovného. Objednávky zasílejte, prosím, na prokocky1@seznam.cz

 

Náhled celého kalendáře

*****************************************************************

 

 

Prosba na měsíc prosinec

pro kočičky potřebujeme sehnat prebiotické nápoje na posílení imunity.

Nápoj Viyo Cat Adult 7 x 30 ml 210 ml
... cena od 82 Kč

Chutný, prebiotický nápoj, který pomáhá posilovat přirozenou odolnost koček. Doplňkové krmivo pro kočky. Stejně jako u lidí, tak i u koček se 70% přirozeného obranného systému nachází ve střevech. Zdravé fungování střev je důležíté pro silný imunitní systém. V nápoji obsažená FOSim je nová a jedinečná formule, která má v sobě aktivní prebiotické frukto-oligosacharidy (FOS) a inulin v jedinečné a chutné tekuté formě.

Prosím, pokud můžete a chcete nám pomoci zajistit pro kočičky tyto prebiotické nápoje, můžete je zaslat na naši adresu (rubrika kontakt), nebo přispět finančně s variabilním symbolem 111. Kočičky potřebují zvýšit imunitu, aby se dokázaly vypořádat s nemocemi, které nás v posledních dnech hodně trápí. Budeme vděčni i za částku na jedno balení v ceně 82 Kč. Všem srdečně děkuji za pomoc.

****************************************************************

30.12.2011

Srdečně děkuji paní Adéle Alexandře Ailové za vánoční dar Míšovi. Velmi mu chutnalo a měl radost.

Děkuji také za dar pro kočičky i pro mě slečně Slavěně Valáškové. Kočičky byly nadšené a já taky. Moc děkujeme.

Dnes jsem byla u pana doktora s Eliškou, protože má červené a oteklé oko. Vypadá to, že ji někdo sekl drápkem nad oko. Dostala kapky do očí a depotní ATB.

Malenka si moc ráda hraje. Dříve si nehrávala. Teď vždy příjde za Miluškou a Ríšou a hrajeme si. Malenka nám ale ztloustla, což by neměla.

Taky Miluška už je pěkná koule a taky si moc ráda hraje.

Včera jsme měli ve Světlušce velmi milou návštěvu. Přijela za námi Ivanka Studierová a dovezla kočičkám spoustu krásných dek a mnoho krásných věcí do aukce. Moc děkujeme.

Konec roku mě stále nutí k jeho bilancování. Je smutné. Moc mi chybí všichni, kteří museli bohužel odejít za Duhový most. Moc mi chybí černí klučíci, kteří měli život teprve před sebou. Je třeba vyvodit ty správné závěry a udělat ta nejlepší a nejúčinnější opatření. Není nic horšího než zbytečná smrt.

Moc bych si přála, aby ten nově přicházející rok přinesl všem kočičkám hlavně zdraví a  aby jste byli i nadále s námi.  

 

24.12.2012

Madlenka dnes ráno, jak jsem došla do domečku, hned mazala do kuchyně. Do jedné chodby jsem dala starý koberec, aby nelezla po dlažbě. Madlenka skutečně více pohybuje nožkami, leze po kolenou a má zvednutý zadeček. Dříve táhla zadí nožky natažené za sebou. Je to první velký pokrok. Samozřejmě snědla Ríšovi maso. Ona dostává ráno kapsičku, ale syrové maso má raději. Potom vypila prebiotický nápoj. Mám z ní radost:)

384874_328109623885653_100000598553355_1228173_205485733_n-1-.jpg

 

 

Madlenka

 

 

 

408962_328109460552336_100000598553355_1228172_990393143_n-1-.jpg

 

 

Ríša

 

 

 

406303_328109390552343_100000598553355_1228171_390990239_n-1-.jpg

 

 

Miluška

 

 

 

389488_328109153885700_100000598553355_1228167_289446525_n-1-.jpg

 

 

Sníži

 

 

 

 

 

 

 

23.12.2012

Stříbrňáček je po zákroku v pořádku. Pěkně jí a je čilý.

Dnes byli u pana doktora Madlenka a Ríša. Madlence jsem nechala zkontrolovat hlavně moč a posoudit stav nožek. Svalstvo na zadních nohách shledal pan doktor dobře funkčním a zaznamenal i jisté malé pokroky v hybnosti nožek. Madlenka je ale dost tlustá, váží 4,8 kg., což je moc. V moči se našlo malé množství vápenných usazenin, takže Madlenka dostala dietní granulky, které má brát se Sanabellkami 1 : 1.Granulky Madlence chutnají a hned se do nich dala. Všechny ostatní parametry moči jsou v pořádku. Funkci ledvin necháme vyšetřit v lednu odběrem krve. Madlenčiny ledviny musí být pod pečlivou kontrolou, aby se vše podchytilo včas. Ledviny jsou u ní nejvíce ohroženy a záleží na nich její budoucí život.

Ríša je v pořádku. Pan doktor ho vyšetřil a domluvili jsme se na kastraci počátkem ledna. Ríša dospěl, tak aby se nezačal toulat. Pro posílení jeho imunity budeme podávat enzymy.

Denisek užívá chlorellu, betaglukany a enzymy. Vypadá to, že léčba zabrala a Denisek nekýchá. Jsem moc ráda, že nemusí znovu ATB. Tato léčba mi připadá účinnější než Colostrum s aloe.

Kočičky také dostávají prebiotika ve formě nápojů Viyo. Probírala jsem dnes tyto nápojem s panem doktorem a ten je velmi doporučoval.

V tomto počasí kočičky většinou pospávají a možná se i trochu nudí. Jsou zvyklí běhat po zahradě, což teď moc nejde. Netrpělivě čekáme jaro.

Děkuji všem milým přátelům za krásné dárky pro kočičky. Měly moc velikou radost a vše vždy řádně prohlíží. Vstupní kontrola je opravdu pečlivá.

p1110109.jpg

 

 

 

 

 

p1110046.jpg

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
MILÍ PŘÁTELÉ SVĚTLUŠKY,
 
VŠEM VÁM SRDEČNĚ DĚKUJI ZA POMOC A VAŠI PŘÍZEŃ V LETOŠNÍM NELEHKÉM ROCE. VÁŽÍM SI NESMÍRNĚ VAŠÍ POMOCI, NEBOT PRO NÁS ZNAMENÁ OPRAVDU PŘEŽÍT A UDRŽET CHOD DEPOZITA. ZNAMENÁ NAPLNIT MISKY KOČIČKÁM A MOCI JE NECHAT OŠETŘIT U DOKTORA, KDYŽ TO POTŘEBUJÍ. NEBÝT VÁS, MILÝCH A OBĚTAVÝCH LIDÍ, CO NA NÁS MYSLÍ A POMÁHAJÍ NÁM VŠEMI MOŽNÝMI ZPŮSOBY, NEBYLO BY MOŽNÉ ZAJISTIT PRO VŠECHNY KOČIČKY SVĚTLUŠKY KVALITNÍ ŽIVOT, TEPLO V DOMEČKU PRO MADLENKU A OSTATNÍ KOČIČÍ OBYVATELE DOMEČKU. BEZ VAŠÍ OBĚTAVOSTI A POMOCI BY TO NEBYLO MOŽNÉ. VŠECHNY KOČIČKY JSOU OPEČOVÁVANÉ JEN DÍKY VÁM. JÁ SAMA BYCH TO NEMOHLA ZVLÁDNOUT. JSEM VÁM VELMI VDĚČNÁ I ZA POMOC PSYCHICKOU, KTERÉ SE MI OD VÁS DOSTALO V OBDOBÍ, KDY JSEM NEVĚDĚLA A NEMOHLA DÁL. STÁLI JSTE PŘI NÁS A POMOHLI MI NAJÍT NOVOU CESTU A PRACOVAT DÁL PRO ZVÍŘATA, KTERÁ MĚ POTŘEBUJÍ.
MOC VÁM VŠEM DĚKUJI A PŘEJEME S KOČIČKAMI KRÁSNÉ SVÁTKY A V NOVÉM ROCE HLAVNĚ PEVNÉ ZDRAVÍ, PROTOŽE POTOM UŽ JDE VŠECHNO LÍP. PŘEJI ZDRAVÍ VÁM I VAŠIM KOČIČKÁM. DĚKUJEME A BUDEME VÁM VDĚČNI, KDYŽ S NÁMI ZŮSTANETE I V ROCE PŘÍŠTÍM.

 

22.12.2011

Stříbrňáček byl dnes u pana doktora na odstranění zubního kamene. Byl vytržen i jeden zkažený špičák. Zatím ještě spí. Chlapec váží téměř 5 kg. je to pěkný macatý kocourek.

V posledních dnech přišlo do Vás, milých dárců, mnoho darů pro kočičky. Balíky došly od těchto milých přátel a srdečně za ně děkujeme.

Pavla Knotková, Jana Trychtlová, Renata Kratochvílová, Markéta Košťálová, Olga Ondráčková. Moc děkujeme.

20.12.2011

Pupíček byl dnes na ošetření zoubků. Několik jich muselo být vytrženo, přesto, že Pupíček je mladý kocourek. Zatím ještě spí. Cestu snášel velice těžce. Moc se bál a rychle dýchal. Byl v minulosti týraný a stále na to zřejmě nemůže zapomenout. Na podobné případy jsme dostali od pana doktora tabletky na uklidnění, které se podávají několik dnů předem.

Ve čtvrtek půjde se zoubky Stříbrňáček.

Dostala jsem od maminky cukroví, jinak bych snad ani nevěděla, že nějaké Vánoce budou a o veselých nemůže být ani řeč. Vládne zde smutek. Odešli chlapečci, oba, to se nedá tak snadno překlenout. dnes jsem našla v bundě malou černou myšku, kterou měl Viktorek na cesty k doktorovi, aby se trošku zabavil.....

Včera byl u pana doktora také Denisek. Opakuje se mu stále dokola kýchání. Jakmile dobere léky, kýchání se vrátí. Denisek užívá mořské řasy a imunoglukany. Dostal i enzymy a kapky do nosu. snad se jeho stav konečně upraví. Colostrum s aloe dobral bez efektu. Série Zylexisů taky nepomohla. Uděla se i test FIV a FeLV. Naštěstí s negativním výsledkem. Denisek zřejmě nebude snášet pobyt mezi tolika kočičkami. Uvidíme, co přinese čas.

V neděli jsme měli moc milou návštěvu. Přijela paní Renatka Vojtová a strávily jsme společně krásný den. Kočičky dostaly mnoho papáníčka a i já jsem dostala dárek. Moc děkujeme a těšíme se na další návštěvu. Renatka udělala fotečky, které také umístím na stránky.   

 

17.12.2011

Jen těžko jde dění a práce ve Světlušce dál. S tolika smutkem nic nejde, jak by mělo. Chybí mi Viktorek, chybí i Damiánek, chybí jejich hry, skotačení a radost, kterou rozdávali. Chybí mi Viktorkovo povídání, jeho hlásek. Je ticho, je smutno. V čase, kdy se všichni připravují a těší na Vánoce, se u nás nic takového neděje. Není důvod, není chuť. Konec letošního roku a jeho bilancování mě sráží. Něco se stalo, něco, co naprosto změnilo význam a účel našeho sdružení, naší práce. Vyvstává pouze otázka proč.  

V úterý jde na trhání zoubků Pupíček. Snad zvládne vše bez problémů. V úterý jde také na ošetření oušek v narkoze divoká kočička, o kterou se stará paní, která pro svoji těžkou finanční situaci potřebuje pomoct s náklady na veterinu. Samozřejmě pomůžeme, jak jen to bude v našich silách.

Byla jsem požádána také o pomoc při kastraci dvou kocourků a jedné kočičky. Pokusíme se pomoct také.

Objednáno a zaplaceno bylo i krmivo pro kočičky paní, která se před časem ujala Madlenky a sama financovat krmení pro kočičky, o které se stará, nezvládne.   

Snažím se s Vaší pomocí poháhat kočičkám, které to potřebují. Moc děkuji za Vaši přízeň, Vaši pomoc a za to, že jste, že jste s námi v dobách těžkých a smutných. Je to pomoc, které si nesmírně vážím a za kterou moc moc děkuji.

 

15.12.2011

1-cs-b109cef5accebe61bc2af5fcf725ac.jpg

 

Byl jsi můj zajíček ušáček, malý něžný a moc hodný. Dával jsi více  lásky, než  jen malá kočiččí dušička dokáže dát. Byl jsi vyjímečný, citlivý a budu Tě mít stále ráda i když už tu nejsi. Nikdy nezapomenu na Tvoje krásná milá očka. Bojoval jsi statečně, bohužel jsi nemohl vyhrát.

 

 

 

 

 

 

 

13.12.2011

 

 

 

12.12.2011

Viktorek bojuje a snaží se přežít. Denně jezdíme na injekci, kdy dostává antibiotika, lék na snížení teploty a na chut k jídlu. Po injekci se nají. Jinak nejí nic. Dokrmuji rekonvalescenční kaší, mléčkem pro koťátka, Calopetkou  a dostává žlouteček z křepelčího vajíčka. Dnes byly udělány krevní rozbory. Jeden vzorek se posílal do laboratoře Sevaron.  Viktorek má velmi zvýšené jaterní enzymy, což by snad mohlo ukazovat na zánět jater. To by byla  stále ta lepší varianta a znamenala by určitou naději. Dnes ráno byl bez teploty. Kéž by alespoň toto vydrželo.

Celé dva dny, co byl manžel doma, ho choval. Viktorek potřebuje kontakt, cítit teplo a účast. Přišel o bratříčka a je nemocný. Od zítra jsem zase sama, Viktorka nemá kdo chovat. Sama na všechno nestačím. Moc si přeji, aby se Viktorek uzdravil. Vyrostl v mých rukách, mám k němu velmi těsný vztah a strach o jeho život mě pohlcuje a ochromuje natolik, že nemám sil myslet na nic jiného, ani zapisovat častěji na web.   

9.12 201.1

Viktorek už několikátý den špatně jí, nemá chuť k jídlu a má teplotu. Občas si trochu hraje, ale není v pořádku. Byli jsme dnes u pana doktora a nechala jsem mu udělat punkci tekutiny, která je v bříšku. Tekutina nemá chrakter FIP. Musíme počkat, jak se jeho stav vyvine, kterým směrem bude změna. Vše se může spravit, ale takézhoršit. Viktorek dostal injekci na snížení teploty. Neustále se chce chovat a pořád mě pusinkuje. Jenže já nevím, jak mu pomoct, nevím, co přinesou příští dny a nevím, jak vše zvládnu sama. Je to velmi náročné a vyčerpávající.

  

7.12.2011

Dnes jsme dostali balíček s rekonvalescenčními kašičkami od paní Milenky Trulleyové a moc děkujeme za výraznou pomoc. Kašičky jsou od RC a jsou drahé.

Ájinka i ostatní kočičky dostaly balík s moc dobrým papáním od paní Petry Boudové, která je adoptivní "maminkou" Ájinky. Moc děkujeme za dobrůtky a velkou pomoc.

Děkuji také paní Slávince Valáškové za vánoční sbírku pro kočičky a také moc děkuji paní Ivetě Plasové a Lence Vavruškové za jejich sbírku pro Světlušku. Děkuji všem, i těm, které jsem nejmenovala za pomoc pro naše kočičky v této velmi těžké době, kdy máme vážné problémy udržet a hlavně ufinancovat chod depozit. Náklady "jen" na veterinu činí měsíčně kolem 16 tisíc, což je pro nás už nezvládnutelné.  Naše fungování je možné jen díky pomoci Vás, milých dárců. Jsem si toho vědoma a moc si toho vážím. Situace je o to složitější, že i já sama nejsem zdravotně zcela OK a nemůžu udělat aukci, která nám vždy finančně pomohla.

 

6.12.2011

Děkuji paní Martince Hoškové za velké množství granulek pro kočičky, za kolotoč pro Ríšu a další dobroty pro kočičky.

Děkuji také za krásný pelíšel ve tvaru domečku  paní Kamile Kůsové. Kočičky si ho střídají a velmi se osvědčil. 

6.12.2011

9-cs-8c2064e42b27890c763f9cf3f33af0a1-1-.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Krásný milý Damíčku, svůj těžký boj jsi nemohl vyhrát, přesto, že jsi se tak moc snažil. Přála jsem Ti krásný život, bohužel Ti nebyl dopřán. Se Tvým odchodem přišlo moje rozhodnutí. Pokud nebude někde někdo, kde by mohla koťátka, která nejsou kojena mámou, nemají imunitu a jsou moc slabá, být v čistém a bezinfekčním prostředí, není další práce možná. Snad Tě už nic nebolí a hraješ si za duhovým mostem s Kubíčkem, Špičinkou a Malíčkem a nepoznáš tam lidskou zlobu, ani krutost a lhostejnost, díky které jsi se ocitl venku v zimě a bez mámy.  Moc jsem se snažila, bohužel nepřítel byl mnohem silnější a neporazila ho ani velká láska k Tobě. Srdíčko moje, hraj si tam. nIkdy nezapomenu.

5.12. 2011

Damíčkovi stále není dobře. Dnes i zvracel, nemá chuť k jídlu. Je mi smutno.

4.12.2011

Jolanka si hraje s dárkem od své adoptivní "maminky" paní Pavly Kučerové.

 

4.12.2012

Damíček má zápal plic. Stále má teplotu. Podle pana doktora bojuje o život. Je velmi smutný, chlapeček můj, a nemá zájem o hry. Jen se dívá, jak si Vikinek hraje. Nelíbil se mi celý týden. Byla už poodruhé změněna ATB. Prosím, držte mu palce, moc to chlapeček potřebuje. 

Děkujeme panu doktorovi za jeho obětavost a ochotu, že  ordinuje a ošetřuje Damíčka už druhou  neděli, kdy nejsou ordinační hodiny a bez jakéhokoli příplatku .

Vikinek už je v pořádku, běhá a hraje si.

Snížeček dostal také nějakou virozu. Nemá moc chuť k jídlu a zvracel. Dostal také ATB.

Ennynka se mi zdá lepší. Dostává zatím léky proti teplotě a ATB. Pokud bude večer bez teploty, léky proti teplotě vysadíme.  

Moureček už nechce být zavřený s Madlenkou, i když mají dvě místnosti a mají dost místa. Chce si hrát s Ríšou. Jsou to nerozluční kamarádi a moc si spolu rozumí. Musím koupit dveře a průlez, aby Moureček mohl za Ríšou a potom zpět za Madlenkou. Musí se namontovat tak, aby Madlenka nemohla prolézt. Ona taky ráda zkoumá chodbu, jenže je tam dlažba a mohla by nastydnout na močový měchýř, protože dolní polovinu těla má stále na zemi. Ve svých místnostech má na zemi koberec a teplé plyše. Navíc je tam schodek, ze kterého umí slézt dolů, ale už neumí nahoru. Musím to ještě celé promyslet, jak to nejlépe vyřešit.

Jolanka se Žofinkou byly podruhé naočkovány. Snížeček stále nemůže, až bude zdravý.

Dostaly jsme 5 balíčků pro kočičky na Vánoce.  Moc děkujeme za hračky, za papání a za to, že na naše kočičky myslíte a pomáháte jim. Srdečné díky.

paní  Danielce Kabaštové

paní Mulušce Ostradické

paní Martince Hofbauerové

paní doktorce Pavle Kučerové

paní Markétě Uhlířové

Moc si pomoci a dárečklů pro kočičky vážíme.

p1120004.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

p1120005.jpg

 

 

 

 

p1120006.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

Jolanka si se svým dárkem opravdu vyhrála.

1.12.2011

Chlapečci Damíček a Vikinek stále jezdí každý den na injekce antibitik a Damíček i proti teplotě. Teprve dnes se mi zdá Damíček trochu lepší. Viktorek je už v pořádku a jak může, tak uteče z izolace. Musí tam chlapečci ještě několik dní vydržet. Oba chlapečci dostali po dvou Zylexisech.

Snížeček včera zvracel a dnes zase. Půjdeme k panu doktorovi. Očičko už má mnohem lepší.

Včera byla u pana doktora Ennynka. Má teplotu a leží. Podle pana doktora se jedná opět o Calicivirózu. Dostala antibiotika a léky proti teplotě.

Jollíček už má očka lepší. Celkově vypadá dobře. Má zájem chodit ven a má chuť k jídlu.

A onemocněl i náš kohoutek se slepicemi. Mají také nějakou virózu. U pana doktora byl včera také náš krásný kohoutek, kterého před lety kočičky přinesly jako malinké kuře. Byl ale prokousnutý až do plic a pan doktor ho tentýž den večer sešil. O dé doby ho máme. Je na tom hodně špatně, ale snad se podaří ho zachránit. Dostal depotní antibiotika a dnes dostane jinou injekci.

Prožíváme těžké období. Kočičky dost marodí, faktury za veterinu jsou vysoké a můj zdravotní stav také není nejlepší. Největší objem prací zastává manžel, který si musel vzít neplacené volno, což bude taky finanční problém. Ale to musíme zvládnout. Hlavně, aby byly kočičky v pořádku a já měla dost síly zastat všechnu práci sama.

Kočičky dostaly vánoční balíčky. Radost byla samozřejmě veliká. Děkuji srdečně paní Veronice Levé a paní Ireně Vanišové. Moc jim chutnalo a moc děkují.

 

 

 
Viktorek se včera večer horšil. Už nejí ani po injekci a velmi těžce dýchá. Dostal injekci proti bolesti. Zítra bude výsledek, ale myslím, že jsme prohráli a zítřejší cesta bude tou poslední. Horečka trvá. Je mi strašně, nelze to popsat. Maličký hledá u mě pomoc, něco mi žalostně vypráví a já jsem bezmocná. Dal mi teď pusinku, asi na rozloučenou. Bože, pomoz mu.

 

 

 

23.12.2012

Madlenka dnes přišla na domečku za námi až do kuchyně, když jsem krmila Ríšu s Miluškou. Všechno si pořádně očichala a uložila se na gauči. Po linu se jí pěkně pohybuje. Jednou se opřela o zadní nožky a chvilku v dřepu postála. Když šla nazpět do pokojíku, odrážela se koleny:) Možná se časem stane zázrak. Alespoň v to doufám. Stále cvičíme a masírujeme a doufáme.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Nový rok 2012

(Lenka Vavrušková, 30. 12. 2011 22:08)

Přeji moji oblíbené Světlušce, aby ten nový rok 2012 byl naplněn jen láskou a zdravím, které je tolik vzácné. Aby všechny kočičky zůstaly zdravé a mohly paní Janě oplácet každý den její obětavou péči svým kočičím úsměvem:o) KRÁSNÝ NOVÝ ROK všem Světluškám

Madlenka

(Zdena D., 27. 12. 2011 13:32)

To je skvělá zpráva!
Mám hroznou radost z Madlenky jaké dělá pokroky. Samozřejmě je to určitě díky vašemu úsilí.
Jste skvělá a úžasná žena.
Věřím, že už bude vše už jen lepší a lepší...Hezký den.

...........

(Marcela, 17. 12. 2011 19:13)

Janicko,drzte se.Je to vase poslani,delate neco,co ma smysl.Kocicky vas potrebuji.Kez vam prinesou ve smutku radost ty kocicky,ktere jsou zdrave a vesele a bez vas by nebyly,i kdyz je to tezke.Panbuh si pry bere ty,ktere ma nejradeji.Take kdyz to nekdy ctu,chtela bych k nemu.Jenze bez takovych lidi jako vy,by to peklo bylo nesnesitelne.A vy davate nadeji a smysl tem,kdo nemaji podminky nebo odvahu delat to co vy.
Pani z kocici nadeje ma plny dum kocicek.Nekteri ji odsuzuji,ale ja jsem vdecna,ze nenecha zadnou kocicku na holickach,oproti jinym depozitum a "bere vsechno".Ze vzala dve hodna kotatka bez nozicky na zimu,ktere uz maji stastny domov,protoze ex manzel by mi to uz nedovolil.Zjistila jsem,ze ziji se zlym clovekem a prisla jsem o domov take.Neztracejte nadeji.Smyslem vanoc je dobro.

Jani,

(Míla O., 16. 12. 2011 14:28)

je mi to moc líto,prostě už víc udělat nešlo,dala jsi jim domov a lásku,i ten krátký žívot byl krásný...prosím,drž se,zas bude líp...

Viktorek

(Zdena D., 14. 12. 2011 16:14)

Je mi to moc líto, že má broučínek takové trápení.Moc bych mu přála aby se uzdravil.
Je mi líto Vás, protože vedete neustálý boj a nemáte čas načerpat nové síly.
A docela chápu, že můžete mít pocit marnosti. Snad i zlost nad lidskou hloupostí a krutostí.Tím prvním, že nekastrují své kočičky a tím druhým, že dokáží někde pohodit malinké kotě, které má být ještě u mámy.
Přeji Vám, aby jste vše zvládla.
Aby jste byla stále tou kočičí mámou, která pro mnohé kočičky znamená poslední naději.

Držte se!!!!!

(Romana, 9. 12. 2011 23:27)

Myslíme na Vás. Přece jednou to špatné musí skončit. Moc mačkáme palečky.