Jdi na obsah Jdi na menu
 


Drahé kamínky pomáhají kočičkám

 

Dárkyně a současně i výrobce nádherných šperků z drahých kamenů, které jste měli možnost vidět a zakoupit v naší 1. zimní aukci paní Karolínka Májová nám nabídla další pomoc pro kočičky.

 Nakupující v jejím obchůdku www.kamenyprozdravi.cz   po zadání hesla "Světluška" dostanou 10% slevu na nákup a dalších 10 % z prodeje půjde na pomoc našim kočičkám. Velmi si pomoci paní Karolínky Májové vážím moc jí za vše děkuji. 

Moc děkuji za všechny kočičky Světlušky.

O kamenech a svých výrobcích píše s láskou, se kterou je také vyrábí.

Do obchůdku VSTUPTE ZDE

Kamínky nabízíme pro radost a protože chceme i do Vašich domovů a srdcí přinést jejich magickou a nádhernou energii. Nalezenete u nás drahé kameny, minerály, výrobky z drahých kamenů, přívěsky, náramky i doplňkový sortiment. Nabízíme ručně navlékané, zcela unikátní náramky z kombinací dvou a více minerálů, doplněné o kouzelné postříbřené, případně platinové přívěsky, které zesílí pozitivní působení kamenů.

Jsme přesvědčeni o tom, že každý kamínek má svou vlastní moc a energii. Ke kamenům se chováme jemně a jako bonus zdarma pro vás každý kámen předtím, než ho odešleme novému majiteli, očistíme od všech nežádoucích energií a nabijeme těmi pozitivními. Na vaše přání můžeme do kamene impregnovat vaše osobní přání.

V případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhejte kdykoliv obrátit. Rádi vám pomůžeme s výběrem, případně vyrobíme ten pravý šperk přímo pro vás na míru.

přejeme vám všem mnoho pozitivní energie, lásky a duševního bohatství ve vašem životě.

s úctou vaše Kameny pro zdraví.

Karolína Májová  a  Tomáš Kavala