Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Když odejde náš čtyřnohý přítel...

 

Když si pořídíme zvířátko, je to proto, že nám chybí někdo,kdo nás vyslechne, na koho se můžeme obrátit v našich smutných chvílích a kdo nás nezradí. Toto zvířecí miminko se stane členem naší rodiny a v těchto bezstarostných chvilkách nemáme důvod přemýšlet, co bude se zvířátkem, až se jeho čas naplní. Bohužel dřív nebo později i my budeme stát před tímto rozhodnutím a s těžkým srdcem svolíme u veterináře k euthanasii či nám náš miláček odejde v poklidu doma.

A co teď?

         Pokud necháte  svého mazlíčka po euthanasii u veterináře, skončí  v  kafilerním  asanačním  podniku. Jestliže  máte  svůj pozemek  a  splníte  jisté  veterinární  a  hygienické  předpisy, můžete si zvířátko pohřbít. Také  můžete využít  pohřbení  na zvířecím  hřbitově. A v neposlední  řadě, jak důstojně  uctít památku svého zvířecího kamaráda, je kremace v Krematoriu zvířat.

         Převozová firma DAHAS, která se specializuje na převoz uhynulých zvířátek po celé ČR, Vám zajistí odvoz a nejbližší volný termín kremace a pokud se nebudete moci zúčastnit, vše Vám na přání zdokumentují fotografiemi, aby jste neměli nejmenší pochybnosti o tom, že se jednalo o Vašeho mazlíčka. Kremace zvířat probíhá pouze individuálně. Nově je i možnost sledování rozloučení, závozu a kremace Vašeho zvířecího kamaráda on-line, přes webové kamery. Ostatky jsou k dispozici ve Vámi vybrané urničce, většinou do 3 dnů od převozu. Následně si ji můžete vyzvednout osobně, nechat dovézt domů či nechat zaslat poštou.

         Tato služba je využívaná většinou těmi majiteli, kteří chtějí důstojný odchod a rozloučení a nemají možnost odvozu nebo chtějí zajistit kompletní služby bez jejich přítomnosti. I když ve Vás zůstane bolest, smutno a prázdno, takto Váš zvířecí kamarád bude navždy s Vámi, nejen ve Vašich srdcích.

 

Další případné informace Vám rádi poskytnou na nonstop dispečerském telefonu 604 453 690 nebo na www.prevozovasluzba.cz

 

     Obrazek