Jdi na obsah Jdi na menu
 


Maxíček

 Obrazek

 

 

 

 

 

 

 

 

je pětiletý kocourek, který se narodil v kovošrotě.  Je to krásný dlouhosrstý kluk.

Bohužel je chronicky nemocný. Trpí  polyglomerulonefritidou. Jeho váha se rychle snižuje, většinu proteinů mu ledviny propouští z těla ven. Jeho svaly slábnou. Honičky po zahradě, které tak miloval, jsou už minulostí. Jde pomalým krokem, projde si zahradu a dívá se na ostatní, kteří skotačí na sluníčku. Napije se dešťové vody a jde si domů lehnout.  Je šťastný, když ho hladím.

 

Obrazek

Nemůžu pro něj mnoho udělat, i když bych moc ráda.  Jediné, co můžu, dávat léky, které snad nepříznivou prognózu zpomalí a zajistit co nejkvalitnější krmení s dostatkem kvalitních bílkovin. Dostává rekonvalescenční konzervičky a pasty  a snažím se, aby jeho váha neklesala.

Taková výživa je finančně náročná, proto bych byla moc ráda, kdyby si Maxíčka někdo vzal do virtuální adopce a pomohl mi tak s jeho výživou.

Maxíčkovy dny jsou bohužel sečteny, ale pokud bude schopen života bez bolesti, budu se snažit, aby jeho život byl co nejlepší, aby měl dostatek kvalitního jídla i dostatek  lásky.

Pokud se rozhodnete pomoct  Maxíčkovi  a  přispějete  na jeho nákladnou výživu na náš účet č. 222 180 158 ( kód banky 0300) a  uveďte variabilní symbol 111.

 Pokud se rozhodnete Maxíčka virtuálně adoptovat, napište  mi na kockysobe@seznam.cz

 Za Maxíčka děkuji za jakýkoli příspěvek.      

Obrazek 20/6  Jana