Jdi na obsah Jdi na menu
 


PROJEKT PLNÁ MISKA

 

 

****************************************************************

 

Ve spolupráci s brněnskou Plnou miskou, proběhne taky Plná miska ve Svitavách.
Velké díky patří organizátorkám této akce. Přijďte podpořit akci nákupem věcí nebo darováním do bazárku. Kdo je zručný, může pro tuto akci vyrobit a darovat své vlastní výrobky.Více info najdete v přiloženém letáčku.

 

 

 

VÁNOČNÍ PLNÁ MISKA PRO KOČIČKY

Ve dnech 8., 9. a 13.až 15. prosince 2010 pořádáme v Domově mládeže OA  Svitavy bazárek, jehož výdělek půjde na kočičí útulek p. Pařízkové: http://www.kockysobe.estranky.cz/ a depozitum  Světluška - pro kočky: https://prokocky.estranky.cz. Tyto útulky jsou financovány převážně z vlastních zdrojů a o kočičky pečují s maximální láskou.

Zajišťují jim potřebnou veterinární péči, kvalitní stravu, luxus domácí pohody - žádné klece a kotce... to však něco stojí, proto je přijďte podpořit nákupem věcí nebo darováním do bazárku. Pomoci můžete tak, že darujete věci, které již nepotřebujete – ruční výrobky, hračky, bižuterii, korálky, knížky, oblečení, dekorativní předměty. Prostě všechny hezké věci, které už Vám dosloužily. Také můžete přinést kvalitní granule, kapsičky, deky, pelíšky. Celý výtěžek bude věnován zvířatům v nouzi na krmivo a veterinární péči. Věci po dohodě přijímáme na ul. Kijevská 7, v Domově mládeže Obchodní akademie. Veškeré info na tel. 725 043 234. Potěší nás, když si za symbolickou cenu také v bazárku něco zakoupíte. Prodej věcí bude probíhat v uvedené dny vždy od 12.– 19. hod.

 

Těšíme se na Vás.

 

 

 

   

 

 

 

S díky jsme přijali  výtěžek z akce Plná miska ve výši 3600 Kč. Srdečně děkujeme  všem, kdo se na akci podíleli,  a to jak organizačně, tak darovanými věcmi. Akce měla úspěch a peníze nám moc pomohly a pomali budeme moct zaplatit listopadovou fakturu za veterinu. Jsem velmi dojata, jak nám hodní lidé pomáhají. Bez Vaší pomoci by moje práce nebyla možná a nebylo by vůbec možné pečovat o tolik kočiček a hlavně nemocných koťat.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Plná miska

(Martina, 28. 11. 2010 19:38)

To je paráda, doufám, že účast bude hojná, zboží je hodně, takže je z čeho vybírat. Lidičky přijďte si nakoupit na Vánoce a pomoct kočičkám ve Světlušce.